Reclamatie.

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Iul 08, 2017 1:40 pm

Numele tău din joc:
Numele inculpatului: [H]Claudia
Motivul reclamaţiei: Nu cunoaste regulamentul barbutului . Nu ne-a intrebat cate maini , a zis pur si simplu start.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Iul 08, 2017 1:44 pm



Legaliti a precizat cate maini, iar tu nu ai spus nimic
Puteai sa refuzi
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Iul 08, 2017 1:58 pm

[H]Claudia scrie:

Legaliti a precizat cate maini, iar tu nu ai spus nimic
Puteai sa refuzi
Nu am avut timp , ai dat imediat start . [GM]Max era acolo , poate confirma. Acest print pe care ni l-ai oferit acum , este print dupa ce eu cu legality ne-am pus de acord sa reluam barbutul . nu este nici de cum un print de dinaintea startului la barbut.
Ultima oară modificat Sâm Iul 08, 2017 2:04 pm de către Metin2 Wiki, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 08, 2017 2:00 pm

Mary, nu e vina ei ca nu ai confirmat tu + numele de pe joc nu confirma cu cel de la reclamatie, nu ai nume, deci nu avem de unde sa stim ca tu esti persoana de pe joc mi se rupe mie de avertisment.
Mary scrie:Numele tău din joc:
Numele inculpatului: [H]Claudia
Motivul reclamaţiei: Nu cunoaste regulamentul barbutului . Nu ne-a intrebat cate maini , a zis pur si simplu start.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Iul 08, 2017 2:00 pm

Dokita scrie:Mary, nu e vina ei ca nu ai confirmat tu + numele de pe joc nu confirma cu cel de la reclamatie, nu ai nume, deci nu avem de unde sa stim ca tu esti persoana de pe joc mi se rupe mie de avertisment.
Mary scrie:Numele tău din joc:
Numele inculpatului: [H]Claudia
Motivul reclamaţiei: Nu cunoaste regulamentul barbutului . Nu ne-a intrebat cate maini , a zis pur si simplu start.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
Cum adica nu am nume ?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Sâm Iul 08, 2017 2:03 pm

Pot veni si eu cu poze :) . Claudia a luat imediat itemele si a intrebat cate maini,eu am zis ca una,si a dat repede start. Mary normal ca s-a revoltat dupa ce a vazut ca am dat 98 :)) . Claudia a incercat sa se scoata, cerandu si scuze.. Intr un final am dat iar si oricum l-am luat :)) . Ideea e ca membrii noi ai staffului ar trebui,un timp ( pana se obisnuiesc ) sa nu aiba voie sa asiste la barbut pe mai mult de 10 acc,caci dintr-o greseala de genu se pot pierde iteme fara rost :) . Propun demiterea Claudiei din staff
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Iul 08, 2017 2:05 pm

Pro. Jos Ceausescu
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 08, 2017 2:06 pm

LeGaLiTy scrie:Pot veni si eu cu poze :) . Claudia a luat imediat itemele si a intrebat cate maini,eu am zis ca una,si a dat repede start. Mary normal ca s-a revoltat dupa ce a vazut ca am dat 98 :)) . Claudia a incercat sa se scoata, cerandu si scuze.. Intr un final am dat iar si oricum l-am luat :)) . Ideea e ca membrii noi ai staffului ar trebui,un timp ( pana se obisnuiesc ) sa nu aiba voie sa asiste la barbut pe mai mult de 10 acc,caci dintr-o greseala de genu se pot pierde iteme fara rost :) . Propun demiterea Claudiei din staff
Ba mor =)) =)) voi 2 ati contribuit la asta? mor coaie mor =)) =)) cf? Daca ala nu confirma si e prost ea nu are nicio vina bai desteptilor, prosti sunteti voi nu ea =)) =))
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Sâm Iul 08, 2017 2:07 pm

[H]Claudia scrie:

Legaliti a precizat cate maini, iar tu nu ai spus nimic
Puteai sa refuzi
Apropo,tu ai dat poza dupa ce am fost de acord,dar asta a fost dupa ce am dat deja 98 :) ,dupa problema,nu inainte. Daca vrei pun poze cu toata conversatia,sa nu incerci sa mai prostesti lumea :)
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Sâm Iul 08, 2017 2:09 pm

Dokita scrie:
LeGaLiTy scrie:Pot veni si eu cu poze :) . Claudia a luat imediat itemele si a intrebat cate maini,eu am zis ca una,si a dat repede start. Mary normal ca s-a revoltat dupa ce a vazut ca am dat 98 :)) . Claudia a incercat sa se scoata, cerandu si scuze.. Intr un final am dat iar si oricum l-am luat :)) . Ideea e ca membrii noi ai staffului ar trebui,un timp ( pana se obisnuiesc ) sa nu aiba voie sa asiste la barbut pe mai mult de 10 acc,caci dintr-o greseala de genu se pot pierde iteme fara rost :) . Propun demiterea Claudiei din staff
Ba mor =)) =)) voi 2 ati contribuit la asta? mor coaie mor =)) =)) cf? Daca ala nu confirma si e prost ea nu are nicio vina bai desteptilor, prosti sunteti voi nu ea =)) =))
Asteptam raspuns de la un membru din staff,nu de la un player care se plictiseste,merci :)
Avatar utilizator
alinmarin0703
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Mai 05, 2017 1:14 am

Sâm Iul 08, 2017 2:33 pm

Bai, e o mica greseala, incetati.
Sunt total CONTRA sa ii se intample ceva Claudiei. Oricum v-ati inteles, conteaza rezultatul. Data viitoare ea va fi mai atenta.
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Sâm Iul 08, 2017 2:42 pm

alinmarin0703 scrie:Bai, e o mica greseala, incetati.
Sunt total CONTRA sa ii se intample ceva Claudiei. Oricum v-ati inteles, conteaza rezultatul. Data viitoare ea va fi mai atenta.
Sa i se dea avertisment , macar.
Imagine
Imagine
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Iul 08, 2017 2:43 pm

E un helper nou, lasati-o putin timp sa se acomodeze. Nimeni nu e perfect si cred ca toata lumea facea astfel de "greseli" la inceput. Rautatea din voi evolueaza pe zi ce trece, lucru care ma dezamageste. I-a fost atrasa atentia si nu va repeta aceeasi greseala.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis