Reclamatie

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Lun Iul 17, 2017 11:20 pm

Numele tău din joc: tzo0paila
Numele inculpatului: [H]Reme, [H]Claudia
Motivul reclamaţiei: 1.Reme si Claudia nu raspund la pm.
2.Ma trage la duel pe site apoi ma trimite map1, daca considera ca am jignit-o sa apeleze la un superior si sa imi dea mute, nu sa ma traga la duel pe site si apoi sa ma trimita map1, intr-un print se vede ca Reme nu a raspuns nici dupa 5 minute la pm, lui Claudia am uitat sa ii fac print
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): -
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Lun Iul 17, 2017 11:24 pm

Cat timp te-am tras la duel nu vad unde e problema.

Sincer imi cer scuze ca nu am acceptat un astfel de comportament jignitor
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Lun Iul 17, 2017 11:35 pm

Nu suntem bătaia voastră de joc sa ne vorbiți ca sclavilor, dacă nu aveți cei 7 ani de acasă, map1. Atâta timp cât noi va respectăm, voi veniți cu arogante prostești la colega Claudia. Eu nu am răspuns la PM deoarece a spus Claudia ca se ocupa de acel duel, dar dacă tu nu ești educat și vorbești ca la ușa cortului nu te aștepta ca cineva sa te ajute.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Lun Iul 17, 2017 11:40 pm

[H]Claudia scrie:Cat timp te-am tras la duel nu vad unde e problema.

Sincer imi cer scuze ca nu am acceptat un astfel de comportament jignitor
Pai din cate imi aduc aminte nu mi-ai raspuns la pm, dupa ce ti-a dat baiatul ala pm ne-ai tras.
[H]Reme scrie:Nu suntem bătaia voastră de joc sa ne vorbiți ca sclavilor, dacă nu aveți cei 7 ani de acasă, map1. Atâta timp cât noi va respectăm, voi veniți cu arogante prostești la colega Claudia. Eu nu am răspuns la PM deoarece a spus Claudia ca se ocupa de acel duel, dar dacă tu nu ești educat și vorbești ca la ușa cortului nu te aștepta ca cineva sa te ajute.
Reme, nu vorbii de cei 7 ani de acasa, ca inainte sa devii helper injurai ca la usa cortului, iar de cand ai devenit helper te astepti ca playerii sa vorbeasca cu tine cu " domnule " si din cate am vazut cam iei playerii peste picior. Se vede clar in acel print ca nu raspunzi la pm-uri, ti-am dat pm, am asteptat vreo 3 minute si nu ai raspuns ti-am facut print, am asteptat vreo 5 minute si tot nu ai raspuns, iar cand am inceput duelul ai fost acolo pe invizibil din cate am vazut deci nu aveai vreo alta ocupatie.
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Lun Iul 17, 2017 11:43 pm

Cat timp te-am tras, aveai nevoie si de un raspuns ? Nu era clar?
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Lun Iul 17, 2017 11:44 pm

Gresesti, nu am fost pe invizibil, am venit deoarece vorbeai intr-un mod aiurea. Nu sunteti singurii playeri pe acest server, am destule PM-uri si nu pot sa raspund la secunde, si nu avea rost sa iti raspund odata ce Claudia a spus ca se ocupa, nu i-as vedea rostul. Si care e treaba ta daca eu ca player fac ce vreau? Sunt in staff, respect regulamentul, imi fac treaba, din cate vezi esti singura persoana care se simte "deranjat" de mine deoarece te bateam prea tare ca player, ghinion, adevarul doare.

@P.S: Daca luam playerii peste picior, de ce nu am nici o alta reclamatie, ba chiar din contra toata lumea imi multumeste? :))
Degeaba incerci sa faci ceva, nu prea iti iese.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Lun Iul 17, 2017 11:50 pm

[H]Reme scrie:Gresesti, nu am fost pe invizibil, am venit deoarece vorbeai intr-un mod aiurea. Nu sunteti singurii playeri pe acest server, am destule PM-uri si nu pot sa raspund la secunde, si nu avea rost sa iti raspund odata ce Claudia a spus ca se ocupa, nu i-as vedea rostul. Si care e treaba ta daca eu ca player fac ce vreau? Sunt in staff, respect regulamentul, imi fac treaba, din cate vezi esti singura persoana care se simte "deranjat" de mine deoarece te bateam prea tare ca player, ghinion, adevarul doare.
Stai linistit, ai devenit helper si cam iei playerii peste picior, dar cand te mai vad o sa revin cu alta reclamatie.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Lun Iul 17, 2017 11:58 pm

Kaisen scrie:
[H]Reme scrie:Gresesti, nu am fost pe invizibil, am venit deoarece vorbeai intr-un mod aiurea. Nu sunteti singurii playeri pe acest server, am destule PM-uri si nu pot sa raspund la secunde, si nu avea rost sa iti raspund odata ce Claudia a spus ca se ocupa, nu i-as vedea rostul. Si care e treaba ta daca eu ca player fac ce vreau? Sunt in staff, respect regulamentul, imi fac treaba, din cate vezi esti singura persoana care se simte "deranjat" de mine deoarece te bateam prea tare ca player, ghinion, adevarul doare.
Stai linistit, ai devenit helper si cam iei playerii peste picior, dar cand te mai vad o sa revin cu alta reclamatie.
stai pe cate anonime vrei, eu nu gresesc :*
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mar Iul 18, 2017 12:08 am

[H]Reme scrie:
Kaisen scrie:
[H]Reme scrie:Gresesti, nu am fost pe invizibil, am venit deoarece vorbeai intr-un mod aiurea. Nu sunteti singurii playeri pe acest server, am destule PM-uri si nu pot sa raspund la secunde, si nu avea rost sa iti raspund odata ce Claudia a spus ca se ocupa, nu i-as vedea rostul. Si care e treaba ta daca eu ca player fac ce vreau? Sunt in staff, respect regulamentul, imi fac treaba, din cate vezi esti singura persoana care se simte "deranjat" de mine deoarece te bateam prea tare ca player, ghinion, adevarul doare.
Stai linistit, ai devenit helper si cam iei playerii peste picior, dar cand te mai vad o sa revin cu alta reclamatie.
stai pe cate anonime vrei, eu nu gresesc :*
Nu am spus ca stau pe anonime, am spus ca daca o sa te mai vad ca vorbesti asa cu playerii o sa revin cu alta reclamatie.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mar Iul 18, 2017 12:12 am

Kaisen scrie:
[H]Reme scrie:
Kaisen scrie: Stai linistit, ai devenit helper si cam iei playerii peste picior, dar cand te mai vad o sa revin cu alta reclamatie.
stai pe cate anonime vrei, eu nu gresesc :*
Nu am spus ca stau pe anonime, am spus ca daca o sa te mai vad ca vorbesti asa cu playerii o sa revin cu alta reclamatie.
Mult succes, atâta timp cât nu știi sa vorbești nu meriți atenția noastră deci din punctul meu de vedere fă ce îți poftește inima.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mar Iul 18, 2017 12:20 am

Pai esti pus in staff sa refuzi duelurile pe site dintre orele impuse sau sa iti faci treaba ?
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mar Iul 18, 2017 12:32 am

Trebuie sa ma repet de 10 ori cu tine, vad ca esti greu de cap.
Daca refuzam, iti raspundeam la PM, dar daca colega mea a spus ca se ocupa, nu are rost sa iti raspund.
Trebuie sa scriu cu font 72 ca sa intelegi sau sa iti desenez undeva acest aspect?
Daca voiam sa va refuz sau ceva, nu intram pe metin, nu crezi asta? Crezi ca am intrat pe metin doar sa stau sa fac minute?
Cum am mai spus, nu esti singurul player de pe server, nu trebuie sa iti raspund numai tie, sunt alte zeci de playeri care au nevoie de raspuns si incercam sa raspundem cat mai rapid.
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Mar Iul 18, 2017 12:36 am

Kaisen scrie:Pai esti pus in staff sa refuzi duelurile pe site dintre orele impuse sau sa iti faci treaba ?
Ma repet, cat timp ai fost tras la duel, ai fost refuzat? I-am raspuns adversarului tau care ti-a pomenit numele in pm-ul respectiv, nu avea sens sa-ti raspund si tie cat timp noi avem barbut peste barbut.
Observ ca esti pus pe problema aceasta cu raspunsul la pm, dar de modul in care ai ales tu sa te exprimi nu doresti sa discutam?
Eu zic ca nu are sens sa ne mai contrazicem si sa asteptam un raspuns .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mar Iul 18, 2017 1:38 am

[H]Reme scrie:Trebuie sa ma repet de 10 ori cu tine, vad ca esti greu de cap.
Daca refuzam, iti raspundeam la PM, dar daca colega mea a spus ca se ocupa, nu are rost sa iti raspund.
Trebuie sa scriu cu font 72 ca sa intelegi sau sa iti desenez undeva acest aspect?
Daca voiam sa va refuz sau ceva, nu intram pe metin, nu crezi asta? Crezi ca am intrat pe metin doar sa stau sa fac minute?
Cum am mai spus, nu esti singurul player de pe server, nu trebuie sa iti raspund numai tie, sunt alte zeci de playeri care au nevoie de raspuns si incercam sa raspundem cat mai rapid.
Inteleg ca esti greu de cap, ce sa-ti fac eu.Am spus ca nu ai raspuns la pm nici dupa 10 minute de cand am trimis pm-ul. Nu te mai scoate zicand ca ne-a tras Claudia la duel pe site pentru ca, Claudia ne-a tras dupa ce am vazut ca tu nu raspunzi asa ca nu ai ce comenta.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mar Iul 18, 2017 1:42 am

Kaisen scrie: Reme nu a raspuns nici dupa 5 minute
pana acum erau 5 minute in care nu am raspuns, acuma spui 10? cat incerci sa minti? te faci singur de ras si esti deja prea patetic prietene.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mar Iul 18, 2017 2:12 am

Bai omule, se vede clar in print ca nu ai raspuns, am spus ca dupa 3 minute ti-am facut print si nici peste 5 minute dupa acel print nu ai raspuns.Ce patetic ca am spus 10 in loc de 8 ? Mare chestie
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Iul 18, 2017 5:33 am

DACA MAI FACETI RECLAMATII INUTILE, AVETI WARN PE FORUM. RECLAMATIILE SE FAC PE MOTIVE SERIOASE NU CHESTII BANALE.
Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis