Reclamatie [H]Claudia

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Joi Iul 20, 2017 7:16 pm

Numele tău din joc: LeGaLiTy
Numele inculpatului: [H]Claudia, [SGM]Kidde
Motivul reclamaţiei: Nu tine cont de regulile jocului de barbut,pentru a doua oara greseste
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Treaba a stat in felul urmator : Am dat un barbut cu critu,cu inter Claudia. in spate era nagara cu kidde. La un moment dat, kidde ii spune lu nagara "stai atent pe legality sa nu schimbe itemele cand da dice " . Eu,vazandu mi numele,m-am dus la ei si am intrebat daca e bug,dupa nagara a spus ca am echipament blocat,si l-am deblocat. Dupa ce am deblocat,vad ca Claudia ii da itemul adversarului. Ea a intrebat pe cate maini dam,critu a raspuns,si a dat start. Eu nu am spus fiindca m-am oprit cand am vazut ca kidde vorbeste de mine. Chiar si asa,nu as fi facut reclamatia asta,deoarece as fi acceptat intr un final,chiar daca nu am zis pe cate maini dau.. pana sa dau si eu,ea i-a dat deja itemul lui,nu inteleg de ce. Dupa kidde a venit la mine zicand ca "claudia nu e sclava voastra " etc. Nu te-a pus nimeni kidde sa zici pe chat de mine,si astfel sa intreb ce s-a intamplat,a fost ceva normal. Astept un verdict si un topic closed,eventual nu de la cei inculpati,si deja e a doua omitere a Claudiei,doar cu mine,nu stiu cu altii.
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Joi Iul 20, 2017 7:17 pm


Daca te uiti atent in primul pe care l-am postat eu, ai intrebat cate maini iar el a spus 1
Am intrebat dupa si niciun raspuns, dupa veniti cu gura mare :-\
Imagine
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Joi Iul 20, 2017 7:18 pm

[H]Claudia scrie:
Da,am pus si eu poza asta :)
Am explicat in reclamatie de ce nu am putut raspunde cand m-ai intrebat cate maini,chiar si asa,nu se dau itemele adversarului.Fara suparare Claudia ,acum o saptamana a fost aceeasi chestie cu mary, fix la fel, si nu mi-ai dat mie violetele :)) . Rusine.
Ultima oară modificat Joi Iul 20, 2017 7:21 pm de către LeGaLiTy, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Nagara
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Feb 10, 2017 3:09 am

Joi Iul 20, 2017 7:21 pm

Din ce se vede in ss-ul dat de Claudia, tu ai intrebat cate maini iar Critu a zis o mana si dupa a dat si ai dat si tu .
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Joi Iul 20, 2017 7:21 pm

[GM]Nagara scrie:Din ce se vede in ss-ul dat de Claudia, tu ai intrebat cate maini iar Critu a zis o mana si dupa a dat si ai dat si tu .
Eu nu am dat dice :),se vede pe print
Avatar utilizator
Nagara
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Feb 10, 2017 3:09 am

Joi Iul 20, 2017 7:23 pm

Daca nu dadeai dice nu ii dadea itm .
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Joi Iul 20, 2017 7:24 pm

[H]Claudia scrie:
Daca te uiti atent in primul pe care l-am postat eu, ai intrebat cate maini iar el a spus 1
Am intrebat dupa si niciun raspuns, dupa veniti cu gura mare :-\
Claudia a procedat corect.

Topic closed!
Închis