Reclamatie [GM]Jawwad

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Joi Iul 20, 2017 10:45 pm

Numele tău din joc: xGeoJRr
Numele inculpatului: [GM]Jawwad
Motivul reclamaţiei: Nu e capabil sa urmareasca un duel pe site , sta doar de forma in arena.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: L-)
Alte detalii (Opţional): ala da go la duel inainte sa ii se faca viata full dupa ce a baga elixir , si cand dau in el e la fel ca si cum are red. si domnu ( Jawwad ) nu spune nimic in legatura cu asta . ;)
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Iul 20, 2017 10:52 pm

Când a dat el go şi tu ai spus go, nu văd problema dacă şi tu ai fost de acord când a zis el go. Dacă nu voiai să începeţi până nu avea pv-ul full trebuia să-i spui să aştepte.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Joi Iul 20, 2017 11:08 pm

te contrazici singur . stai si asisti degeaba ca nu esti la pc, si scoru la fel , pana spuneai stateam 15 ore , ti-a si zis ala daca ai adormit, si da am spus g dar el a spus g pana sa aive viata full. nu stiu caree vinovat aici , eu cred ca cine e in masura sa opreasca duelul e vinovat ca nu se uita :) ;) ;) ;)
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Iul 20, 2017 11:12 pm

Scorul l-am spus după fiecare duel, nu cred că am întârziat cu scorul, nu m-am contrazis singur nicăieri, repet, dacă tu nu erai de acord când nu avea pv-ul full nu trebuia să spui go. Pv-ul îi era în regenerare de-asta îi creştea pv-ul, nu a băgat elixir sau ce crezi tu.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
GeoJrr
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Dum Dec 25, 2016 10:51 pm

Vin Iul 21, 2017 2:13 am

stii foarte bine ca striga ala dupa tine "ai Jawereeeeeeeeeee ai adormit" si in legatura cu pv si ce am vb acolo cine stie ce zic pricepe, tu vad ca esti inapoiat cu asta. o tii pe a ta ca am zis eu g. am zis g da el nu a zis cand trebuie. TURCULE !!! daca eu zic g si el zice g nu vine direct si da ? ce face zic eu de 10 ori g ? =))) vai mama ce iti merge capu .
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Iul 21, 2017 4:08 pm

Se regenereaza la fel de multa viata indiferent. Nu are niciun impact asupra duelului in sine. Data viitoare sa astepti pana i se incarca PV-ul. Atat timp cat amandoi ati spus go, Jawwad nu putea sa va opreasca.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis