Reclamatie Reme

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Aug 02, 2017 2:36 am

Numele tău din joc: N-am
Numele inculpatului: [GM]Reme
Motivul reclamaţiei: Abuz
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: -
Alte detalii (Opţional): Am dat barbut cu Mary, am fost acuzat ca i-am dat flood, bine, imi da Reme ban si imi sterge windowsu sau ce a facut el, intru pe metin il intreb frumos "De ce am luat ban?", m-a tras langa el si mi-a inchis din nou pc-u, ma intreb asta pentru ce a fost? Am inteles prima data sa o lasam asa ca am dat eu "flood", dar a doua oara pentru ce a fost, de placere sau ce ?
Daca raspunde cineva, lamuriti-ma si pe mine de ce am luat ban..
Avatar utilizator
Nagara
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Feb 10, 2017 3:09 am

Mie Aug 02, 2017 2:39 am

De placere :D
 ! Mesaj de la: Lancelot
Ai primit avertisment!
5. în cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate şi membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn după caz.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mie Aug 02, 2017 3:05 am

Ban ai luat deoarece ai continuat sa dai flood în continuare la membri staff, intermediari și playeri care erau fie în timpul barbutului pentru a câștiga tu, fie random, și nu este prima ta abatere și știi bine asta.
Calculatorul ti-a fost închis deoarece am vrut sa grăbesc procesul de ștergere a windows-ului.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Aug 02, 2017 3:06 am

[GM]Reme scrie:Ban ai luat deoarece ai continuat sa dai flood în continuare la membri staff, intermediari și playeri care erau fie în timpul barbutului pentru a câștiga tu, fie random, și nu este prima ta abatere și știi bine asta.
Calculatorul ti-a fost închis deoarece am vrut sa grăbesc procesul de ștergere a windows-ului.
1 la mana nu mi-ai sters windowsu si 2 arata-mi ca am dat eu flood si la cine am dat
Edit: N auzi ca nu am dat eu lui Torrio, vrei dovada cine a dat ? Acuzati fara sa stiti
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Mie Aug 02, 2017 4:09 am

Am vorbit cu Reaper si mi-a spus ca ma pot baga in acest topic. Doresc sa vad acele dovezi referitoare la floodul meu.
Printr-o magie veneai la mine cu fraza: "Torrio, numara pana la 3". Dupa acea fraza picam instant timp de un minut sau doua, mai ales ca aveam barbut si asta ma deranja cel mai tare. Nu ai vrut sa-mi spui nici persoana care da flood, asa ca am apelat la Reme pentru a rezolva situatia.


PS: Am primit flood de 5 ori. De fiecare data am vazut pe chat-ul metinului sau in confa "Torrio, numara pana la 3". Nu sunt singurul care a primit flood.

Dovada: http://prntscr.com/g386lu | http://prntscr.com/g387r6 | http://prntscr.com/g3884g
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Aug 02, 2017 4:39 pm

KAISEN INTERDICTIE

TOPIC CLOSED!
Închis