Reclamatie Jawwad

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Polonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mai 19, 2017 11:44 pm

Vin Mai 26, 2017 11:25 pm

Numele tău din joc:zLykonu
Numele inculpatului: GM Jawwad
Motivul reclamaţiei: Foarte multă lipsă de neatentie sau favorizare (Acel Young era Mary) , aici vă las să decideti voi ..
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Nu este prima reclamatie a lui Jawwad , de data asta dovezile mi se par destul de clare . Doresc să-mi răspundă oricine inafară de el , sunt sătul de scuze penibile
Fişiere ataşate
jawad 2.jpg
jawad 2.jpg (212.51 KiB) Vizualizat de 2030 ori
jawwad.jpg
jawwad.jpg (213.37 KiB) Vizualizat de 2030 ori
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Mai 27, 2017 12:23 am

După cum ţi-am spus şi acolo am dat pe chat prima dată scorul cu 2-1 pentru tine pentru că ţi-a rămas numele pe chat de când am anunţat 1-0 pentru tine, iar când am anunţat 2-1 nu am văzut că este numele tău. Acel duel a fost câştigat de qYoung şi ţi-am pus punctul ţie dar după ce am observat că tu ai pierdut, m-am corectat. Îmi pare rău că nu am făcut print la duelul pe site, dar nu credeam că este nevoie. Şi plus că nu înţeleg de ce ai făcut reclamaţia ştiind că ai pierdut.
În schimb tu vei fi sancţionat cu mute 24 ore pentru:
Imagine
12. Sfidarea unui membru staff este, de asemenea, interzisă.
Se pedepsește cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore în primă instanță.


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Sâm Mai 27, 2017 12:31 am

A fost o simpla confuzie si din cate vad [GM]jawwad a corectat scorul imediat. Jawwad a procedat corect.

Topic inchis.
Închis