Reclamatie [GM]AkaStres

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
ForTheWin
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Dum Feb 26, 2017 3:01 am

Vin Iun 23, 2017 9:08 pm

Numele tău din joc: Cendrime
Numele inculpatului: [GM]AkaStres
Motivul reclamaţiei: Abuz functie si favorisme. [te rog frumos sa vi cu o dovada, nu doar vb aruncate la intamplare]
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Faza cu acceptatul dupa 10 minute asta este vrajeala de 2 lei deoarece Fedre cu S1lent si multii altii care au fost la war erau in breasla GoldFamily iar dupa ce ai anulat tu warul pe asa zis motiv de 2 lei ca alceva nui pot spune deoarece nu a durat mai mult de de 2-3 minute maxim apar si ei in brs la war. Ca motiv ca tu ai anulat warul doar ca sa-i poti ajuta pe ei sa-si bage membrii sa ajute la war ca nu aveau destui.
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Vin Iun 23, 2017 9:14 pm

Liderul breslei adverse a trimis pm de 3 ori in interval de 10-15 minute ca tineti cererea ... avand in vedere Regulamentul
" 1. Este interzis să acceptati cererea pentru războiul de breaslă daca au trecut deja 10 minute de cand aceasta v-a fost adresata. In cazul in care ati fost afk si ati primit cerere, sunteti obligati sa o respingeti.. Această faptă se pedepsește la prima abatere cu avertisment verbal iar dacă continuă, liderului de breaslă este sancționat cu ban 24h." warul a fost anulat.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
ForTheWin
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Dum Feb 26, 2017 3:01 am

Vin Iun 23, 2017 9:17 pm

[GM]AkaStres scrie:Liderul breslei adverse a trimis pm de 3 ori in interval de 10-15 minute ca tineti cererea ... avand in vedere Regulamentul
" 1. Este interzis să acceptati cererea pentru războiul de breaslă daca au trecut deja 10 minute de cand aceasta v-a fost adresata. In cazul in care ati fost afk si ati primit cerere, sunteti obligati sa o respingeti.. Această faptă se pedepsește la prima abatere cu avertisment verbal iar dacă continuă, liderului de breaslă este sancționat cu ban 24h." warul a fost anulat.
Dupa cum am zis, vreau dovada nu doar vorbe, atunci cand actionezi anumite comenzi pe server trebuie sa ai si o dovada, primu Pm cu ora si ora cand ai dat tu anulare la war.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Iun 23, 2017 9:40 pm

Am verificat logurile, AkaStres a procedat foarte bine.

Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis