Reclamatie [SGM[Kidde

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Dum Iul 23, 2017 3:53 pm

Numele tău din joc:BUZZ
Numele inculpatului: [SGM]Kidde
Motivul reclamaţiei: Face prea multe glume. fara rost si fara sens
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Sai ii faceti ceva , da dovada de staff de 12 13 ani cu glumele lui. Cand intru pe sv si il vad pe el mereu cu glume care nu isi au rostul de la un membru staf. Ar trebui staffu sa fie mai matur adica kidde sa nu mai faca glume fara rost. ca eu unu si poate si alti playeri sau saturat de glumele lui
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Dum Iul 23, 2017 4:43 pm

Nu a fost o gluma,a fost o aparare.Tu ii spui unui membru staff ca ii dai flood,adica il ameninti nu ? Asta se poate chiar sa fie sanctionare conform regulamentului.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Dum Iul 23, 2017 4:48 pm

Domnule buzz daca tu nu ma suporti si incepi sa faci reclamatii aiurea te rog nu mai le deschide .
Cand el a zis ca imi da flood , l-am intrebat ''Vrei ban ip'' pentru asa ceva se sanctioneaza dar am zis sa il las doar cu avertismentul.
Eu inteleg ca nu ma vrei in staff , dar de ce deschizi reclamatii fara rost?
Trebuia sa o deschida el , singur nu tu .. cat timp el a stiut ca a gresit si-a cerut scuze la mine in pm :)
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Dum Iul 23, 2017 4:50 pm

Daca suntem prea seriosi, nu va convine. Vai draga, staff-ul da ban din toate nimicurile si nu stie de gluma. Daca facem glume, staff-ului ii arde numai de glume si noi nu vrem sa vedem glumele lor.

Pai hotarati-va, frate.

t/c
Imagine
Imagine
Imagine
Închis