Reclamatie [SGM]Kidde

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Mar Aug 15, 2017 7:30 pm

Numele tău din joc: [PvP]MrDokita
Numele inculpatului: [SGM]Kidde
Motivul reclamaţiei: Ma ameninta cu ceea ce nu e in regulament
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Mai are si curaj sa urle pe chat ''Fa-mi reclamatie'' nu e demn de acest grad, remove, mai si da /kill, facand asta in ''gluma'' eu unu nu il tolerez.

Edit: se baag peste reclamatii viewtopic.php?f=25&t=12258
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mar Aug 15, 2017 7:32 pm

Ţi-am spus să-l laşi în pace pe Alexandrino , eu nu mă ascund de nimic fă-mi reclamaţie .. văd că mi-ai făcut bravo :) , eu nu am mai folosit comanda de kill de aproape O LUNĂ , asta poate confirma logurile :) , Nu te-am ameninţat cu nimic asta nu trebuie să fie în regulament iţi pot spune cât timp tu stresezi echipa.
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Mar Aug 15, 2017 7:34 pm

[SGM]Kidde scrie:Ţi-am spus să-l laşi în pace pe Alexandrino , eu nu mă ascund de nimic fă-mi reclamaţie .. văd că mi-ai făcut bravo :) , eu nu am mai folosit comanda de kill de aproape O LUNĂ , asta poate confirma logurile :) , Nu te-am ameninţat cu nimic asta nu trebuie să fie în regulament iţi pot spune cât timp tu stresezi echipa.
Ba, si nu poate sa raspunda la pm-uri in timp ce dau eu in el, are mapa de gm, acolo e vreoun player care sa dea in el, ia sa aud, de ce a fost facuta? pentru playerii, puteti sta acolo bine mersi sa nu te aud.
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mar Aug 15, 2017 7:36 pm

Topic closed!

La cererea lui [SA]MrBlue
Închis