Reclamatie Kepe,Blue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Whyy
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Oct 15, 2017 5:46 pm

Sâm Oct 21, 2017 6:46 pm

Numele tau in joc : WhySEXOSU
Numele inculpatului: Kepe, Blue ( nu va pot numii GM sau SGM sau ce sunteti voi)
Motivul reclamatiei : Ati favorizat BT-ul :1.La primul war l-am castigat pe drept si cand s-au plans de flood nu ne-ati pus ca am castigat ati zis inca un war si gata . 2. La al doilea war au bagat vinuri si nu au intrat in mijlocul arenei dar nici atunci nu au fost descalificati desi s-a zis clar "FARA VINURI" . 3. La al trilea war, am luat avantaj si cand s-au hotarat si ei sa intre in mijloc cum au luat avans ati spus : " La si 10 cine are mai multe puncte castiga" la fel ca la FuckLogic. Sunteti o rusine si pacat de serveru pe care il aveti deoarece aveti playeri dar nu sunteti in stare sa fiti corecti si drepti. Sunteti niste fomisti care vreti doar sa vi se doneze fara a va ocupa de server. Evenimentul de ieri a tinut 5 ore pentru 6 brezle. Ultimele 3 waruri dintre noi(Endlesly) si BT au tinut o ora jumatate , e normal ???Atat am avut de zis. Deja am luat ban deci nu aveti ce sa imi mai faceti .Succes!
Dovada: Ma cautati pe skype si vorbim daca aveti peste 18 ani , ca nu stau sa ma cobor la nivelul unora ca voi sa ma injur.
Ultima oară modificat Sâm Oct 21, 2017 6:50 pm de către Whyy, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
siNkw0w
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Oct 15, 2017 5:41 pm

Sâm Oct 21, 2017 6:47 pm

siNkw0www
Pro
 ! Mesaj de la: [GM
Kyoichi] 5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei.
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Oct 21, 2017 7:04 pm

Voi ati cerut ca la si 10 cine are mai multe puncte castiga, astfel blue v-a acceptat propunerea. Sunteti 0 barat. Btw bubulici avea vinuri pe 5 taste. Ramaneti frustrati pe viata, sunteti niste slabani si asta ramaneti. Primul war a fost jucat 5v10, pot confirma blue, kepe cat si alti playeri care erau spectatori. In al2lea war de ce nu ne-ati batut 10v10? In al3lea de ce v-am intors de la 30-14 pentru voi, la 41-35 pentru noi? Invatati sa jucati un joc, sa stiti sa pierdeti. Nici noi nu am fost de acord cu decizia luata de blue, si noi ne doream sa jucam pana la final. Nu am venit la event ca sa castigam neaparat sau ca sa ne batem capul cu toti idiotii frustrati. Am participat pentru a ne distra, faptul ca am castigat a fost bonus. Sa nu mai spui ca esti matur si ca ai nu stiu cati ani, ca suferi de la un joc si incepi cu copilarisme de "prostu zice". Si in momentul in care vrei sa demonstrezi ceva, fii sigur ca stii sa scrii corect, ca sa nu te faci de cacat, majorule. "brezle"=)))
 ! Mesaj de la: Kira
5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei.
Ai fost sancționat cu avertisment !
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Sâm Oct 21, 2017 7:11 pm

Ak3nr1 scrie:Voi ati cerut ca la şi 10 cine are mai multe puncte castiga, astfel blue v-a acceptat propunerea. Sunteti 0 barat. Btw bubulici avea vinuri pe 5 taste. Ramaneti frustrati pe viata, sunteti niste slabani şi asta ramaneti. Primul war a fost jucat 5v10, pot confirma blue, kepe cat şi alti playeri care erau spectatori. în al2lea war de ce nu ne-ati batut 10v10? în al3lea de ce v-am intors de la 30-14 pentru voi, la 41-35 pentru noi? Invatati sa jucati un joc, sa stiti sa pierdeti. Nici noi nu am fost de acord cu decizia luata de blue, şi noi ne doream sa jucam pana la final. Nu am venit la event ca sa castigam neaparat sau ca sa ne batem capul cu toti idiotii frustrati. Am participat pentru a ne distra, faptul ca am câştigat a fost bonus. Sa nu mai spui ca esti matur şi ca ai nu stiu cati ani, ca suferi de la un joc şi incepi cu copilarisme de "prostu zice". şi în momentul în care vrei sa demonstrezi ceva, fii sigur ca stii sa scrii corect, ca sa nu te faci de cacat, majorule. "brezle"=)))
 ! Mesaj de la: Kira
5. În cadrul unei reclamații au voie să răspundă doar persoanele implicate direct și membrii echipei.
Ai fost sancționat cu avertisment !
Le-a dat careva cu *** in cap si d-aia a facut topicul :))
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Oct 22, 2017 7:17 pm

Nu s-a favorizat nimic. In schimb, tu ai fost sanctionat cu BANIP pentru acuzatii nefondate.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis