Reclamatie MrBlue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
JirOficial
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Ian 21, 2018 10:18 pm
Oraş: San Francisco
Status: Am dunga rosie pe buletin
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Sal

Mar Ian 30, 2018 2:05 pm

Ba poate ai intrat in depozitu normal >))))
Ultima oară modificat Mar Ian 30, 2018 2:12 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Akito
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Ian 26, 2018 10:34 pm
Oraş: Galati
Status: Vând țigani la pungă.
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: BlackTerror

Mar Ian 30, 2018 2:09 pm

Da’ de cand?
Ultima oară modificat Mar Ian 30, 2018 2:13 pm de către Easy MT2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Akito
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Ian 26, 2018 10:34 pm
Oraş: Galati
Status: Vând țigani la pungă.
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: BlackTerror

Mar Ian 30, 2018 2:11 pm

Fa i o reclamatie la gayforge sa i inchida sv ca nu ti a dat donatia ahahah pf
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Ian 30, 2018 2:12 pm

Joaca in alta parte teatrul asta de 2 bani. Ai spus ca ai cumparat Sihastru Smarald si Phoenix de Foc aseara in jurul orei 22
uita-te in acest print: http://prntscr.com/i7mhjs si spune-mi mie unde ai cumparat tu? Precizez ca, contul tau este pkgabycretu. Mi-ai dat datele contului tau sa verific in Item-Shop si nu era.
E foarte usor de editat o poza, ti-am cerut poza la codul paysafe ai facut pe prostu ca ai aruncat ca nu stiu ce. Te-am intrebat cat ai donat si ai spus ca nu mai stii :)) Ai fost sanctionat cu BanIP pentru inselaciune.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis