Reclamatie - [SA]MrBlue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Ai.
Jucător
Jucător
Mesaje: 19
Membru din: Mie Dec 06, 2017 3:12 pm
Oraş: Bacau
Status: Lel
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Joi Mar 01, 2018 10:03 pm

Numele tău din joc: Yue :-o
Numele inculpatului:[SA]MrBlue
Motivul reclamaţiei: Cica i-am zis eu lui Mary ca ''Blue '' i-a dat generator de barbut, cand el zice asta , se poate vedea si in ss-uri, dece am primit mute nustiu sincer, Mary ar trebui sa primeasca fiindca a zis ca '' a da blue mi l-a dat acel generator '' , deci sa nu mai zic ca ma ameninta cu BANNED desi nu e GM '' LASA CA VORBESC EU CU BLUE SA ITI DEA BANNED FIINDCA MA ACUZI CA AM GENERATOR '' Unde s-a ajuns cu aceste PRIETENII / RELATII , : :-* :-* :x :x
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): ASTEPT SCUZE SA TIN ACEL ''MUTE PRIMIT FARA MOTIV''
Ultima oară modificat Joi Mar 01, 2018 10:14 pm de către Ai., modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
JirNebun
Începător
Începător
Mesaje: 120
Membru din: Dum Feb 11, 2018 5:35 pm
Oraş: Lupeni
Status: Uh
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Caut

Joi Mar 01, 2018 10:14 pm

Coaie esti prost ? ce generator =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) poti sa castigi si 100 de maini consecutive .... mor coaie ce idioţi =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Ba nu mai pot =)))))))))))))))))))))) auzi la el "cod generator" sau cum plm a zis =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Mamă băăăăăăăăăăăăăăăăăăăă =)))))))) maine parca vad ca vine unu care zice ca panadol are hack de dmg pe saman
Ultima oară modificat Joi Mar 01, 2018 10:20 pm de către Top Metin2 Server, modificat de 2 ori în total.
Motiv: #Ai primit avertisment pentru că ai răspuns într-un topic unde doar STAFF-ul are voie.
Imagine
Avatar utilizator
Ai.
Jucător
Jucător
Mesaje: 19
Membru din: Mie Dec 06, 2017 3:12 pm
Oraş: Bacau
Status: Lel
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Joi Mar 01, 2018 10:16 pm

1 . Limbajul dragule nu te-am jignit ''Coaie esti prost ? '' , 2 . Nu mai da raspuns aiurea te rog eu mult , (lupeni) - Lupule .


SA NU MAI ZIC CA AI ZIS '' CE IDIOTI '' DECI NE FACI PE TOTI PLAYERI DEPE LF IDIOTI INCLUSIV STAFF-UL FRUMOS ! ASTEPT SA VAD CE ZICE STAFF_UL DE ''ACEI'' * CE IDIOTI *
Ultima oară modificat Joi Mar 01, 2018 10:19 pm de către Ai., modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
JirNebun
Începător
Începător
Mesaje: 120
Membru din: Dum Feb 11, 2018 5:35 pm
Oraş: Lupeni
Status: Uh
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Caut

Joi Mar 01, 2018 10:19 pm

Ai. scrie:1 . Limbajul dragule nu te-am jignit ''Coaie esti prost ? '' , 2 . Nu mai da raspuns aiurea te rog eu mult , (lupeni) - Lupule .
Ok ma sper sa nu plangi ca te.am facut "prost" ok ? =))))) Si faza cu "Lupule" ce legatura are ? =))) asta e numele Orasului unde locuiesc eu =)))
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mar 01, 2018 10:19 pm

Pentru prima şi ultima oară când se mai adresează STAFF-ul pentru asemenea reclamaţii , nu există şi nici nu a existat vreodată ,,GENERATOR DE BARBUT'' sau ce aţi inventat voi acolo.

Aceste chestii sunt doar invenţii create de voi pentru simplu fapt că unii playeri au noroc la barbut , nu ajutăm playerii să câştige la barbut , fiecare face barbut pe propria răspundere.


Sper că ai înţeles ca pe viitor să nu ne mai trezim cu asemenea reclamaţii.

Topic închis.
Imagine
Închis