Reclamatie Mr

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
JackWosick
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iul 31, 2017 2:53 pm
Oraş: Cluj
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Vin Mar 02, 2018 1:57 pm

Numele tău din joc: JackWosick
Numele inculpatului: Staff-ul Metin2 Last-Fight
Motivul reclamaţiei: Nerespectarea cerintelor mister/miss de catre dvs.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Din punctul meu de vedere si al altor persoane (experte in acest domeniu, cu diploma pentru asa ceva as putea spune), nu ni se pare corect felul in care ati procedat la castigarea premiului Mister de la data 09.02.2018 pana la data de 01.03.2018, deoarece voi ati specificat clar la fostele competitii, ca MASCULINITATEA si FELUL in care dai dovada de seriozitate si pasiune iese tot timpul in castig. Insa de aceasta data, am ramas mut la alegerile facute de catre voi. Probabil ca am luat de prea multe ori, iar acum v-ati saturat sa tot iau sau care este problema? Va rog sa ma lamuriti si pe mine. Ori dati premiul pe ceva care chiar merita,cineva care chiar depune efort si pasiune in acelasi timp sau pur si simplu dati pe niste selfie-uri sau niste poze facute la "prosteala", in bratele unor barbati. Daca voua vi se pare corecta aceasta alegere, desi nu stiu daca va puteti minti pe voi insiva, aveti scuzele mele! Cer doar dreptate si seriozitate!
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Vin Mar 02, 2018 2:04 pm

Nu inteleg de ce esti asa frustrat ca nu ai castigat. Ai fost depunctat pentru faptul ca ai folosit poze de la alte editii. Nu se vede ''PASIUNEA'' si ''EFORTUL'' depus cand apar aceleasi poze la fiecare editie.
Reclamatie facuta fara rost.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Easy
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 476
Membru din: Joi Mai 11, 2017 8:21 pm
Oraş: Craiova
Status: #OLTEANCLAN
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Vin Mar 02, 2018 2:11 pm

Plângi pentru că nu ai castigat
Ai de vtm ce om ,mooor mă =)))
Ultima oară modificat Vin Mar 02, 2018 3:57 pm de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
JackWosick
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iul 31, 2017 2:53 pm
Oraş: Cluj
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Vin Mar 02, 2018 2:13 pm

Draga [H]Keni, singura poza pe care am mai folosit-o este penultima de la mister. Daca stai si te uiti in editile anterioare, o sa vezi si la MrDici si la KEN007 aceleasi poze cu care au mai participat cel putin o data. Si daca te uiti putin prin regulamentul miss/mister, nu specifica nicaieri ca nu ai voie sa postezi aceleasi poze. Te rog, informeaza-te putin, totusi faci parte din Staff. Eu cred ca tu esti cel care se baga aiurea. Cred ca MrBlue e cel care trebuia sa ia masuri, nu tu, stimate [H]Keni
Avatar utilizator
JirN
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:26 pm
Oraş: Lupeni

Vin Mar 02, 2018 2:27 pm

Alt ofticat ..... coaie vrei md.uri ? =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Mar 02, 2018 2:30 pm

Asteptati raspunsul unui administrator , nu mai dati reply , prin urmare va dau avertisment.
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Vin Mar 02, 2018 2:40 pm

[H]Keni scrie:Nu inteleg de ce esti asa frustrat ca nu ai castigat. Ai fost depunctat pentru faptul ca ai folosit poze de la alte editii. Nu se vede ''PASIUNEA'' si ''EFORTUL'' depus cand apar aceleasi poze la fiecare editie.
Reclamatie facuta fara rost.
Helper care se adreseaza asa unui player? Nu prea e ok ca un membru staff sa zica ,,esti frustrat,, unui player =/
Ultima oară modificat Vin Mar 02, 2018 2:46 pm de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment.
Imagine
Avatar utilizator
JirN
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:26 pm
Oraş: Lupeni

Vin Mar 02, 2018 2:42 pm

[H]Athero scrie:Asteptati raspunsul unui administrator , nu mai dati reply , prin urmare va dau avertisment.
ok
Ultima oară modificat Vin Mar 02, 2018 2:46 pm de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 04, 2018 1:56 am

Si eu cand trebuia sa castig la ultima editie de Miss si Mr in care am participat mi s-a spus ca in pozele ce le-am pus am aceeasi pozitie ca in pozele din editiile trecute :))) wtf ?! asa stau eu in poze care e problema..si m-au depunctat si au dat titlu la un bighit. De atunci am zis ca numai particip pt ca si concursul asta a ajuns unul jalnic ,cica se voteaza masculinitatea si frumusetea dar au castigat numai travei si papusi masculine. No Offence..
Ultima oară modificat Dum Mar 04, 2018 8:29 am de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment.
Avatar utilizator
DauIn1Pica2
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 09, 2018 9:37 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Ce-i mă-n capu' tău?
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 04, 2018 4:37 am

Dacă petrec alături de persoane care nu sunt de aceeași culoare cu mine, înseamnă ca sunt travestit ? :-w Am și zic ca sunt un mare pasionat de calatorii și d asta am pozat și cu avionul in spate. Nu îți înțeleg frustrarea Jack, te înțeleg ca te ocup nde modeling ca fotograf și alte chestii legate de garderoba, dar prietene, nu ești model (cel puțin, nu unul de care sa fi auzit). Încă o data nu va înțeleg frustrarea, dacă nu sunt bărbat și sunt doar un copil, asta înseamnă ca nu pot participa la mister pentru ca nu am mușchii lui Dici sau barba ta? :)))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
DauIn1Pica2
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 09, 2018 9:37 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Ce-i mă-n capu' tău?
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 04, 2018 4:43 am

Dacă petrec alături de persoane care nu sunt de aceeași culoare cu mine, înseamnă ca sunt travestit ? :-w Am și zis ca sunt un mare pasionat de calatorii și d asta am pozat și cu avionul in spate. Nu îți înțeleg frustrarea Jack, te înțeleg ca te ocupi de modeling ca fotograf și alte chestii legate de garderoba, dar prietene, nu ești model (cel puțin, nu unul de care sa fi auzit). Dacă nu am mușchii lui Dici sau bărbat ta, asta înseamnă ca nu pot participa la mister pentru ca nu îmi arat îndeajuns “masculinitatea”?
Ultima oară modificat Dum Mar 04, 2018 8:30 am de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment.
Imagine
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Mar 04, 2018 11:49 am

Ideea e ca noi am scazut mult pentru pozele tale. Ai dreptate in legatura cu criteriile de selectie a participantilor. Insa, in cazul tau pozele au fost sub-apreciate. De ce? Pentru ca sunt aceleasi ca si in editiile precedente. La fel am procedat si in cazul lui Dici. Faptul ca postezi aceleasi poze in fiecare editie, nu iti asigura castigul. Cu toate ca , cu aceleasi poze ai mai castigat o data. Miss & Mr mai inseamna si inovatie, creativitate si in special originalitate. Sper ca te-am lamurit!

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis