Reclamatie Mr

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
DauIn1Pica2
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 09, 2018 9:37 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Ce-i mă-n capu' tău?
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 04, 2018 4:43 am

Dacă petrec alături de persoane care nu sunt de aceeași culoare cu mine, înseamnă ca sunt travestit ? :-w Am și zis ca sunt un mare pasionat de calatorii și d asta am pozat și cu avionul in spate. Nu îți înțeleg frustrarea Jack, te înțeleg ca te ocupi de modeling ca fotograf și alte chestii legate de garderoba, dar prietene, nu ești model (cel puțin, nu unul de care sa fi auzit). Dacă nu am mușchii lui Dici sau bărbat ta, asta înseamnă ca nu pot participa la mister pentru ca nu îmi arat îndeajuns “masculinitatea”?
Ultima oară modificat Dum Mar 04, 2018 8:30 am de către Top Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Motiv: Avertisment.
Imagine
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Mar 04, 2018 11:49 am

Ideea e ca noi am scazut mult pentru pozele tale. Ai dreptate in legatura cu criteriile de selectie a participantilor. Insa, in cazul tau pozele au fost sub-apreciate. De ce? Pentru ca sunt aceleasi ca si in editiile precedente. La fel am procedat si in cazul lui Dici. Faptul ca postezi aceleasi poze in fiecare editie, nu iti asigura castigul. Cu toate ca , cu aceleasi poze ai mai castigat o data. Miss & Mr mai inseamna si inovatie, creativitate si in special originalitate. Sper ca te-am lamurit!

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis