Reclamaţie [GM]Allexa

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
KiddeSukar
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Feb 26, 2018 7:22 pm

Lun Apr 02, 2018 9:42 pm

Numele tău din joc: KiddeRegele
Numele inculpatului: [GM]Allexa
Motivul reclamaţiei: Nu este atenta la arene.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Favorizeaza , ea raspunde la pm-uri in loc sa opreasca duelul cand eu spun ''Fara leac'' :) Cunosc regulamentul staff-ului . ea trebuia sa , se uite la arena nu sa raspunda la pm-uri
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Lun Apr 02, 2018 10:03 pm

Atâta timp cât duelul abia începuse, iar oponentul tău nu voia să joace fără leac, nu văd de ce l-aș fi oprit, pentru că el nu a zis că vrea fără leac. În alte cazuri, leacul nu se mai folosește doar dacă duelul durează prea mult iar oponenții se aleargă prin arenă pt a le crește pm-ul, sau dacă ambii sunt de acord pt asta:)
În ce privește faptul că nu am văzut că ai scris pe chat că vrei fără leac și că spui că nu sunt atentă la arene, sunt atentă la arene dar în timp ce răspund la pm-uri, nu pot urmări ceea ce scrieți pentru că se șterge foarte repede, dar asta nu înseamnă că nu urmăresc playerii care dau duel :)
Imagine
Avatar utilizator
KiddeSukar
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Feb 26, 2018 7:22 pm

Lun Apr 02, 2018 10:05 pm

Păi odată ce unul din noi voia într-un fel şi celalat în alt fel eu cred că ar fii trebuit să opreşti duelul şi să ne întrebi :) .
Nu mă încălzeşte cu nimic un joc , dar altă dată fii mai atentă:)
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Apr 02, 2018 10:34 pm

Reclamatie facuta degeaba.

T.c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis