Reclamatie [GM]Athero

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Vin Aug 03, 2018 3:16 am

Numele tău din joc: [SWAT]Galahad
Numele inculpatului: [GM]Athero
Motivul reclamaţiei: Inchiderea unui topic in cadrul Reclamatiilor Echipei fara autoritate(SGM+)
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://board.metin2lf.ro/viewtopic.php?t=16378
Alte detalii (Opţional): Regulamentul spune
1. Verdictul final poate fi dat de catre o persoana cu autoritate (SGM+) in cazul in care raspunsul este evident. Reclamatiile care necesita atentia unui SA/TM sunt cele care aduc sansa ca inculpatul sa fie sanctionat. Daca inculpatul aduce dovezi clare ce ii sustin decizia, nu are rost ca timpul unui administrator sa fie irosit.

Eu am vrut parerea unuia de grad mare, nu parerea voastra care sunteti mana-n mana fiind si impreuna.
Reclamatia abordeaza mai mult decat doar gluma, abordeaza si partea in care mi-am cerut frumos scuze si am zis ca renunt la glume in favoarea regulamentului pe care Blue il impune. De aceea de aici decizia ii include pe Shiro si Blue, nu pe voi.
Reclamatia nu e facuta pentru mute-ul pe gluma, reclamatia e facuta pentru faptul ca pm-ul meu a fost ignorat desi a fost o gluma. E o diferenta. Mute-ul a fost pe regulament OARECUM, eu vreau sa fie luat in considerare ceea ce am scris in PM si nu tu esti cel in masura sa considere Pro/Contra la ce am scris eu in PM.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Aug 03, 2018 3:20 am

S-a sters mesajul , am dat Topic inchis ca sunt obisnuit din mai multe postari sa inchid direct.
Aici pot da eu topic inchis , reclamatia s-a redeschis.

Topic inchis.
Imagine
Închis