BAN AIUREA !

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Bobo.
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Joi Mai 10, 2018 3:47 am
Oraş: Padova
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Aug 12, 2018 6:39 pm

Numele tău din joc: [REGE]Bobo
Numele inculpatului:[SGM]Athero
Motivul reclamaţiei: Consider ca am fost sanctionat cu ban fix degeaba,nu cred ca era necesar sa primesc ban odata ce am fost sanctionat cu un bombardament de mute de 24h ne injurand si fara sa jignesc !
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Dum Aug 12, 2018 6:49 pm

1. La mana , ti-am dat mute 24h pe contul [REGE]Bobo pentru apelativul ,,Coaie'' la adresa mea.

4. Sunt interzise afirmațiile de genul “staff-ul este egal cu 0”, “ești pus în staff degeaba” etc.
Acestea se vor sancționa cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore.

Eu ti-am dat pentru ,,Coaie'' ca nu este un cuvant cu care sa te afirmi la mine ca nu am facut facultatea impreuna.

2. Modul de vorbire catre Arisa.

Cuvintele ,,Lu asta ce sa-i fac? ca are o saptamana in STAFF'' , nu ai putea oricum sa ii faci ceva, nimica decat sa jignesti si tot in ipostaza asta ajungeai , nu se mai tolereaza comportamente de maidan si de jungla fata de noi.

(!) Nu se mai tolereaza iertari de la STAFF fata de playeri , orice rahat scos pe tastatura fata de noi se sanctioneaza , am terminat prietenia STAFF - Player pentru tot ce ati facut azi.

Imagine -> De ce ai primit prima oara mute 24h pe [REGE]Bobo , direct din log ti-am aratat si se poate cauta ca se gaseste.

Imagine -> Comportamentul si apelativele tale fata de Arisa.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Dum Aug 12, 2018 6:56 pm

Ti-ai primit raspunsul.
Topic inchis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis