Reclamatie [H]LemoN

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Doelpunten
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Lun Sep 03, 2018 2:51 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Sep 03, 2018 5:08 pm

Numele tău din joc:Kievo(Doelpunten)
Numele inculpatului:[H]Lemon
Motivul reclamaţiei:Mute fara motiv + neaplicarea regulamentului jocului
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:viewtopic.php?f=24&t=16679
+
Alte detalii (Opţional):Reclamatia impotriva lui [KING]2Pachi a fost respinsa de [H]LemoN pe motivul ca injuriile nu mi-au fost adresate mie . Conform regulamentului acestui server, NU conteaza daca imi este adresata mie direct si NU exista un nr de reclamatii pe care le pot face .
B. Comportament
1. Este interzisă jignirea în orice fel direcționată către jucători sau staff, indiferent de relația cu aceștia. Aluziile ofensatoare sunt de asemenea interzise. Prescurtările vor fi interpretate mereu precum ar avea un înțeles negativ.

Insultele aduse jucătorilor se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 15 minute până la 12 ore în funcție de gravitate și frecvență.
Acesta mi-a dat mute fara motiv pe caracterul Doelpunten , atasez inca o data screenshot-ul l-am intrebat motivul pt care am fost sanctionat cu mute a fost "Si tu provoci, ai 10 reclamatii in 5minute".Nu stiu unde se mentioneaza de o limita a numarului de reclamatii pe care cineva le pot face.Sincer eu primesc zeci de PM-uri cu injuraturi si amenintari de la diferite conturi si tot eu provoc?As dori daca se poate sa vad o dovada unde am provocat eu ceva.
Cer ca problema aceasta sa fie rezolvata , [H]LemoN sa primeasca sanctiune / avertisment si UNMUTE jucatorului Doelpunten.Conform regulamentului consider ca [H]LemoN NU a procedat corect deoarece nu exista motive pt care a avut dreptul sa ma sanctioneze cu MUTE + ca trebuia sa sanctioneze pe [KING]2Pachi conform regulamentului.
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Lun Sep 03, 2018 6:41 pm

Ți-am răspuns mai devreme. Ai avertisment pentru reclamații repetate fără motiv.

Topic închis!
Imagine
Închis