Ban..

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Joi Mai 19, 2016 6:45 pm

1. Numele tau din joc : Kioshi.
2. Numele inculpatului: [TM]Kepe.
3. Motivul reclamatiei: Ban din prostia mea.
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :-
5. Alte detalii(Optional) : Rog debanarea contului , recunosc că am greșit și îmi pare nespus de rău . Kepe în primul rând ție vreau să-ți cer scuze pentru ce am făcut. Te rog să-mi debanezi contul și eu la rândul meu îți promit că nu se va mai repeta această greșeală. Și nu o să mai mă bag nici-o dată în conflicte. O să-mi văd de treaba mea. Doresc debanarea pentru că pe acel cont am toate lucrurile mele . Aștept un răspuns pozitiv de la tine. Mulțumesc
.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Mai 25, 2016 1:23 pm

Nu trebuie sa-ti ceri scuze fata de mine. Pur si simplu ai incalcat regulamentul. Era datoria ta sa cunosti fiecare regula prevazuta in el si sa sti ca nerespectarea acelor reguli poate sa-ti influenteze activitatea de pe joc. Ban-ul ramane pana la data stabilita.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis