Reclamatie Forum (Jawwad)

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mie Iul 20, 2016 12:15 pm

Numele tău de forum : CaNaBySs
Numele inculpatului: Jawwad (BM)
Motivul reclamaţiei: Acest mare moderator mi-a dat T/C la cererea de Moderator pentru ca am avut un avertizment, chiar nu stiu de ce am primit avertizmentul,bine,continuam . Domnul Dokita a avut 2 avertizmente cand a facut cererea,si le are si acum, si el tot a fost acceptat, si daca a avut avertizmente, dar il regulament scrie altceva. Nu ar fi corect fata de alti. La fel si cu celalat Moderator care a fost dat afara, Haraotic cred ca il chema, si el avea 2 avertizmente, si el a fost acceptat. Eu am avut un singur avertizment,mi-a dat T.C + cerere respinsa, puteti vedea chiar si Dvs.
Deci aici eu nu inteleg, cum 2 moderatori au fost alesi cu 2 avertizmente, eu am primit respins pentru un avertizment.

P.S : Eu credeam ca admini de pe server au voie sa raspunda la cereri, nu moderatori forumului.

Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: -
Alte detalii (Opţional): Doresc sa fie dat afara de la Moderator sau sa fie suspendat cu ban 7 zile si moderatorul sa ii ramana,daca nu ii se intampla nimic, inseamna ca faceti "favorizari" intre playeri.
Cred ca veti lua legatura si celalat Moderator.

Mersi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 20, 2016 12:26 pm

A fost adăugată o nouă cerinţă:
nu trebuie să aveţi avertismente active pe forum


Eu cand am facut cererea pentru BM, nu a fost aceasta regula, doar in ziua urmatoare a fost introdusa, uita-te mai atent la ce data s-a bagat aceasta regula, si cand am facut eu cererea pentru BM.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mie Iul 20, 2016 12:30 pm

Dokita scrie:
A fost adăugată o nouă cerinţă:
nu trebuie să aveţi avertismente active pe forum


Eu cand am facut cererea pentru BM, nu a fost aceasta regula, doar in ziua urmatoare a fost introdusa, uita-te mai atent la ce data s-a bagat aceasta regula, si cand am facut eu cererea pentru BM.
Asta chiar nu conteaza, trebuia sa te dea afara cand au adaugat noua regula.

Bafta.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iul 20, 2016 12:37 pm

Dokita a făcut cererea pentru moderator în data de 14 iulie, regula:
nu trebuie să aveţi avertismente active pe forum
a fost actualizată în model în data de 15 iulie, chiar după ce a făcut el cerere.
Tu ai primit avertisment pentru offtopic-ul făcut la această cerere: viewtopic.php?f=26&t=3770
Răspundeţi într-un subiect doar în cazul în care aveţi un răspuns coerent, ce poate să fie de ajutor utilizatorilor, evitaţi offtopic-ul*.
*Offtopic = devierea subiectului ce se discută.
Ai primit şi tu, a primit şi Raul.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mie Iul 20, 2016 1:14 pm

Jawwad scrie:Dokita a făcut cererea pentru moderator în data de 14 iulie, regula:
nu trebuie să aveţi avertismente active pe forum
a fost actualizată în model în data de 15 iulie, chiar după ce a făcut el cerere.
Tu ai primit avertisment pentru offtopic-ul făcut la această cerere: viewtopic.php?f=26&t=3770
Răspundeţi într-un subiect doar în cazul în care aveţi un răspuns coerent, ce poate să fie de ajutor utilizatorilor, evitaţi offtopic-ul*.
*Offtopic = devierea subiectului ce se discută.
Ai primit şi tu, a primit şi Raul.
De ce am primit avertizment?
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iul 20, 2016 1:18 pm

Jawwad scrie:Dokita a făcut cererea pentru moderator în data de 14 iulie, regula:
nu trebuie să aveţi avertismente active pe forum
a fost actualizată în model în data de 15 iulie, chiar după ce a făcut el cerere.
Tu ai primit avertisment pentru offtopic-ul făcut la această cerere: viewtopic.php?f=26&t=3770
Răspundeţi într-un subiect doar în cazul în care aveţi un răspuns coerent, ce poate să fie de ajutor utilizatorilor, evitaţi offtopic-ul*.
*Offtopic = devierea subiectului ce se discută.

Ai primit şi tu, a primit şi Raul.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iul 20, 2016 7:41 pm

Te-au lamurit moderatorii mei.

T/C
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis