Reclamatie [SGM]Reaper

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Aug 02, 2016 12:36 am

Numele tău din joc: Kiyoshi
Numele inculpatului: [SGM]Reaper
Motivul reclamaţiei: Ban
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://i.epvpimg.com/4LU8e.jpg
Alte detalii (Opţional): M-am trezit dintr-o data ca ma scoate de pe cont si pac, ban. Nu stiu sigur daca [SGM]Reaper mi-a dat dar el a fost singurul ON din STAFF. Cer debanarea contului, nu am gresit cu nimic.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Aug 02, 2016 12:41 am

Dupa ce ca esti nesimtit si dai leac cuiva care face duel, mai vrei sa si scapi nevatamat?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Aug 02, 2016 12:50 am

[quote="[SGM]Reaper"]

Pentru incalcarea oricarei reguli veti primi un avertisment iar in cazul in care sfidarea continua, veti fi descalificati din concurs și chiar sancționați în unele cazuri.[/quote]

Avertismentul meu unde a fost? Toti dadeau leac in duele.





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi[/b]
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Aug 02, 2016 12:52 am

HamatoYoshi scrie:[quote="[SGM]Reaper"]

Pentru incalcarea oricarei reguli veti primi un avertisment iar in cazul in care sfidarea continua, veti fi descalificati din concurs și chiar sancționați în unele cazuri.
Avertismentul meu unde a fost? Toti dadeau leac in duele.





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi[/b][/size][/quote]

Imi pare rau sa te anunt dar ce ai facut tu se numeste sabotaj. Acea regula se aplica in cazul in care nu influentezi negativ bunul demers al serverului. Actiunile tale au fost ireversibile si ai fost sanctionat.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Aug 02, 2016 12:57 am

Eu ştiu că regulamentul trebuie respectat fără excepţii. Ţinând cont că toţi din jurul arenei dadeau buff ambilor jucātori, era corect sa primim un avertisment sau kick/descalificare din concurs. De când se fac excepţii de la respectarea regulilor, domnule Ştefan?





Cu multă stimă şi respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Aug 02, 2016 12:59 am

HamatoYoshi scrie:Eu ştiu că regulamentul trebuie respectat fără excepţii. Ţinând cont că toţi din jurul arenei dadeau buff ambilor jucātori, era corect sa primim un avertisment sau kick/descalificare din concurs. De când se fac excepţii de la respectarea regulilor, domnule Ştefan?





Cu multă stimă şi respect, HamatoYoshi.
Ti-am mai explicat o data. Acea regula nu se aplica in cazul acesta. Actiunea ta a fost ireversibila si ai fost sanctionat. Ma mai repet mult?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Aug 02, 2016 1:04 am

Nu, acea acţiune era reversibilă. Amandoi participanţii la duel erau in viaţă. Puteam primii un avertisment, iar duelul s-ar fi reluat, fară alte controverse.




Cu multă stimă şi respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Aug 02, 2016 1:09 am

HamatoYoshi scrie:Nu, acea acţiune era reversibilă. Amandoi participanţii la duel erau in viaţă. Puteam primii un avertisment, iar duelul s-ar fi reluat, fară alte controverse.




Cu multă stimă şi respect, HamatoYoshi.
Eu cred ca iti bati joc de mine. Din moment ce unul dintre participanti avea un avantaj si tu l-ai ruinat, crezi ca puteam sa dau timpul inapoi? E ca si cum tu ai castiga un duel si eu l-as reface pentru ca tu aveai freza si adversarul nu.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Aug 02, 2016 1:11 am

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis