Reclamatie [H]Riya

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Glomgold
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Joi Aug 11, 2016 11:55 pm

Vin Aug 12, 2016 10:58 pm

Numele tău din joc: 47, Racist
Numele inculpatului: [H]Riya
Motivul reclamaţiei: Aceasta domnisoara are o atitudine necorespunzatoare fata de ceilalti playeri, care deseori vin cu intrebari normale pe care ea le interpreteaza intr-un mod gresit, abordand adesea o atitudine sfidatoare si aroganta, dand dovada de o ironie iesita din comun.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Mai multi au pareri de genu`, deci cred ca merita sanctionata.
Ultima oară modificat Vin Aug 12, 2016 11:09 pm de către Glomgold, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Glomgold
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Joi Aug 11, 2016 11:55 pm

Vin Aug 12, 2016 11:12 pm

Si ce-are de a face asta cu reclamatia mea? Poate eu am raspuns in gluma la astfel de intrebari stupide. Plus ca am fost deja sanctionat pentru asta cu 24h mute, deci am trecut peste acest subiect. Iar [H]-ul este un simplu PLAYER care are H in fata numelui fara nicio comanda.
Si l-am intrebat si pe [SA]Blue si a scris destul de clar ca "Helperii nu au voie sa ameninte cu ban". Si inca un lucru, eu am glumit cu ea, dar ea s-a simtit amenintata prin acel "si altceva"... trecutul o bantuie :oops: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Aug 12, 2016 11:25 pm

1. Nu este datoria nimanui sa iti raspunda la intrebari ce nu au legatura cu gameplay-ul.
2. Ce ai facut tu se numeste luare la misto, care este strict interzisa la adresa staffului.

Topic Closed!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis