Reclamatie [H]Dokita

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Kiroshi
Începător
Începător
Mesaje: 65
Membru din: Dum Aug 28, 2016 3:45 pm

Joi Sep 01, 2016 2:37 pm

Numele tău din joc: iKakashi
Numele inculpatului: [H]Dokita
Motivul reclamaţiei: Favorizare la duel pe site
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://i.epvpimg.com/1U8zh.jpg
Alte detalii (Opţional): Dadeam duel pe site, si era scorul avantaj pentru adversar. La ultimul duel am murit amandoi, dar Mizuky a prins bugul acela din cauza reflexiei, si anume sa nu-i apara "Restarteaza aici" si "Restarteaza aici", iar domnul Dokita a decis sa ii ofere punctul lui Mizuky. Doresc sa imi fie restituit itemul deoarece mereu cand am dat dueluri pe site si ne-am aflat in aceasta circumstanta s-a repetat duelul, asta e prima data cand primeste punct cel care a murit mai tarziu..








Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Sep 01, 2016 2:41 pm

Atât eu şi [TM]Kepe te-am lămurit, am decis asta la nivel de staff, cred că nu mai e nevoie să o lungim atât.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Sep 01, 2016 2:52 pm

Oponentul tau mi-a dat un print si mi-a aratat clar ca nu ii aparea "Restart aici" sau "Restart oras" in timp ce amandoi erati pe jos. De aici rezulta faptul ca tu ai murit primul, in consecinta duelul a fost castigat de cel care a murit dar nu i-a aparut "Restart aici" sau "Restart oras". Am discutat si pe joc chestia asta, nu stiu de ce ai facut reclamatie. Daca citeai regulamentul duelelor pe site ai fi vazut aceasta regula :
In cazul in care ambii duelisti mor in acelasi timp, supraveghetorul va cere un print pe skype fiecaruia iar participantul caruia nu-i apare "Restart aici" sau "Restart oras" este declarat castigator deoarece a murit abia dupa ce a murit adversarul si din aceasta cauza s-a produs un bug.


Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis