CERERE pentru Blue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
JIXU
Jucător
Jucător
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 27, 2016 4:36 am

Joi Sep 22, 2016 2:20 pm

Numele tău din joc: JIXU
Numele inculpatului: MrBlue
Motivul reclamaţiei: Vad ca a`ti sters reclamatia pe care am facut`o... Blue, tu chiar nu vrei sa intelegi ca nu am facut nici o reclama sau ca nu cautam nici un server nou de metin, sau ai ciuda pe mine? Spune`mi omule ca nu ma mai vrei pe serverul tau de metin si gata. Tie ti se pare simplu sa`mi spui mie ca am facut reclama pe serverul tau si doar atat? Vreau sa vad si eu dovezile alea in care am facut reclama pe serverul tau si in care spuneam ca vreau sa`mi gasesc alt server de metin, vreau niste ss`uri, nu doar vorbe... Si da, sunt stresant, pentru ca mie imi place mult serverul tau de metin si tu ti`l distrugi singur banandu`ma pe mine si altii ca mine fara motive... Vreau sa`mi spui in acest topic daca imi scoti banul si ma lasi sa ma joc. Multumesc! Sper ca m`am facut inteles si sper sa nu se mai stearga si acest topic.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: si
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Sep 22, 2016 3:53 pm

Ce tot nu poti intelege ca ai facut reclama la alt server? Stii foarte bine
Tu crezi ca fac print-uri la dovezi? Cred ca ai uitat cine e owneru,eu banez in caz ca incalci regulamentul.
Membrii STAFF-ului sunt pusi sa faca print-uri in caz de ceva sa imi arate,nu eu.
Contul ramane banat.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis