Reclamatie " Apofis " AKA verbul " A FURA "

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Lun Noi 07, 2016 6:20 pm

Deci , acest Apofis , mi-a cerut costumul portocaliu pe serverul PvP . Eu i l-am dat pentru ca a zis ca il vrea imprumut sa stea langa iubita lui Anne. Eu i l-am dat pentru ca stiam ca nu fura ( DOVADA CA I L-AM DAT --> ( Dupa negotul cu MaRy , a mers bine , i l-am dat , uitati-va la tot . ) ) .
Acum ce sa credeti , el imi cere 10 accesorii sa i-l dau ca as fi avut o datorie la RbT =]]] Dar tot RbT mi-a furat playboy in arahani . A zis ca-l da la barbut si nu l-a dat , a plecat . Am videoclip si acolo daca doriti .
Uitati-l pe acest "APOFIS" AKA verbul " A fura " ce-mi spune : --> . Pai bai lume , eu sa ies 10 accesorii pe minus ca am fost baiat cu Apofis si i-am imprumutat costumul ? =]]] Sa fim seriosi . Ei au fost mana-n mana de la inceput si asta si-au pus in cap ( eu sa-i dau portocaliul lui apofis iar acesta sa i-l dea lui rbt si sa spuna ca si cum l-ar fi furat rbt nu apofis . Dar uitati-va pe filmare , eu am zis sa nu-i dea portocaliul lui RbT , Apofis i l-a dat fara voia mea. =]] Asta e cand esti de treaba . )
Prin acest topic am vrut sa demonstrez la lume cat de furaciosi sunt acesti 2 indivizi .
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Noi 07, 2016 6:23 pm

Aici sunt reclamațiile pentru echipa Metin2LastFight, în caz că nu ai văzut. Atât aici, cât și la reclamații playeri (asta dacă acolo voiai să deschizi un topic) este un model de respectat.

Topic închis!
Închis