BAN EFFES

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Sapho
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Dec 05, 2016 11:25 pm

Vin Dec 30, 2016 10:52 pm

Numele tău din joc: Effes ;
Numele inculpatului: Effes ;
Motivul reclamaţiei: folosire send .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Am recunoscut singur , mai e nevoie de dovada ?
Alte detalii (Opţional): Semn de protest pentru profesionalismul de inalta clasa al staff-ului . De la spiritul de observare si simtul estetic foarte slab dezvoltate , pana la punctualitatea (lipsa) si greseli gramaticale frecvente . Bineinteles ca nu pot sa cer corectitudine gramaticala , pentru ca nu este atat de importanta . Adica sa fim seriosi , insusi Blue este seful lor . Face mai multe greseli gramaticale chiar si decat analfabetii serverului ( BUZZ , KEXO si noii playeri de la rosii si blue care au donat dar nu merita sa-i amintesc pentru ca nu sunt niste staruri , asa cum se cred ei si in plus imi aduc aminte de numele lor doar cand se baga in seama aiurea. ) . CER SA IAU BAN IP IN SEMN DE PROTEST PT. SI IN NUMELE TUTUROR CELOR CARE SE SIMT JIGNITI DE ATITUDINEA VOASTRA PEIORICA ( LUATI PROBLEMELE PLAYERILOR DREPT JOACA ) ; IN NUMELE CELOR CARE JOACA PE ACEST SERVER SI A CAROR ACTIVITATE ESTE AFECTATA CHIAR DE CEI CARE INTRETIN SERVERUL .

Si sincer , desi am discernamant , metinul a devenit o obsesie si nu ma pot abtine sa nu intru . Asa ca va rog , ajutati-ma printr-un ban dragut sa scap de maimutareala DIANEI , sa scap de Blue si Kepe care intra pe metin ca sa mai bage un flirt si sa agate o pitipoanca ( asta pe langa munca lor de necontestat si aici vorbesc serios ) , si ratacitii de EDY si MANU care nu intra ca sa socializeze cu persoane vechi si dragi ...cum fac eu ...intra ca sa scape de povara celor patru pereti care-i inconjoara . Ii inteleg , de cand e lumea persoanele care au o viata de cacat inearca sa se refuzieze undeva . In munca ( cariera ) , in bautura , in jocuri , mai nou . Si mentiune speciala pentru helperitele a caror schimbare de evantai / costum si frizuri ( de frumusete , efect ) cantareste foarte mult in ajutorarea celor care se apuca de LF .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Dec 30, 2016 11:07 pm

Contul a fost blocat permanent. Te asigur ca nu se mai deblocheaza niciodata daca tu ai cerut, ai primit. Deci sa nu revii cu vreo cerere unban.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis