Reclamatie [H]Athero

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
vladut
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 23, 2017 4:51 pm

Lun Ian 23, 2017 5:25 pm

Numele tău din joc: BUZZ
Numele inculpatului: [H]Athero
Motivul reclamaţiei: A dat in playerii in map1 . Ma omorat .Dar inculpatul avea protectie lua dmg. dar nu ii scadeam viata. dar el dadea dmg mai si omorat! Ma omorat de cateva ori nu mi se pare normal sa se joace astfel. eu sa nu dau dmg . iar el sa ma omoare! Se vede clar Pv.ul lui nici nu se misca deci nu am facut dmg!
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:





Alte detalii (Opţional): Ceva urat din partea lui athero . rog sa fie sanctionat sau chiar remove!
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Ian 23, 2017 5:35 pm

Doar pentru ca am dat si m-am jucat cu tine cumde nenumarate ori si tu te-ai jucat cu mine in sensul ca de cate ori ma vezi , nu imi dai pace , si am martori ca de cate ori ma vezi undeva ai ceva personal cu mine , deci nu cu toti , personal ai ceva cu mine , am decis sa ma joc si eu putin cu tine , si nu in sensul cu rautate , m-am jucat doar asa pemoment , faptul ca tu nu cred ca stii ca ELIXIRUL RED a fost scos dupa server e dovada clara de ce tu ai murit , uite-te in inventar in caz de nu stii de elixiru red sau in special la Magazinul General , cu toate acestea nu vad motivul supararii tale fata ca am facut ce ai facut si tu =)) repet ,,Nu am fost pe cont anonim '' ca sa zici ca te am batut pe anonim si ca nu am voie si gata reclamatie si 2. Nu te-am injurat ca sa faci reclamatie . Multumesc Anticipat. Nu se va mai repeta , daca pe tine te deranjeaza personal cand iti iei bataie . O seara buna !
Imagine
Avatar utilizator
vladut
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 23, 2017 4:51 pm

Lun Ian 23, 2017 5:47 pm

Nu a fost joaca! Eu nu am nimic cu tine! Dar nu cred ca ai voie sa dai in playerii ,nu doar in mine ai dat ai mai dat si in altii
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Ian 23, 2017 5:52 pm

Nu defapt doar in tine am dat :))) defapt doar pe tine te-am omorat=)) si ba da ai ceva cu mine personal se vede zi de zi ca ai ceva cu mine.Ca pe restu nu am omorat am dat 2 3 hit si am fugit inapoi cerc.
Imagine
Avatar utilizator
RaaII
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Lun Ian 16, 2017 10:27 pm

Mar Ian 24, 2017 9:18 am

Of...asa ceva nu se face domnule Athero...daca ii cadea penele din creasta lui de cocosel de la tara? Ii este destul ca îl bate orice player si ca toate mapele sunt curatate pe jos cu el.
Nush cu ce a gresit Athero..omu a dat la caterinca...ca innebunesti sa stai ca prostu mai ales ca e srv PvP...daca era PvM atunci merita sa fie sanctionat...dar erai si la PC nu erai afk...deci nu-si are rostul
 ! Mesaj de la: Edy
Ai primit avertisment
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Ian 26, 2017 3:31 pm

[H]Athero scrie:Doar pentru ca am dat si m-am jucat cu tine cumde nenumarate ori si tu te-ai jucat cu mine in sensul ca de cate ori ma vezi , nu imi dai pace , si am martori ca de cate ori ma vezi undeva ai ceva personal cu mine , deci nu cu toti , personal ai ceva cu mine , am decis sa ma joc si eu putin cu tine , si nu in sensul cu rautate , m-am jucat doar asa pemoment , faptul ca tu nu cred ca stii ca ELIXIRUL RED a fost scos dupa server e dovada clara de ce tu ai murit , uite-te in inventar in caz de nu stii de elixiru red sau in special la Magazinul General , cu toate acestea nu vad motivul supararii tale fata ca am facut ce ai facut si tu =)) repet ,,Nu am fost pe cont anonim '' ca sa zici ca te am batut pe anonim si ca nu am voie si gata reclamatie si 2. Nu te-am injurat ca sa faci reclamatie . Multumesc Anticipat. Nu se va mai repeta , daca pe tine te deranjeaza personal cand iti iei bataie . O seara buna !

Aceasta intamplare nu se va mai repeta.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis