RECLAMATIE STAFF

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Feb 02, 2017 4:51 pm

Numele tău din joc: DrMusculosu
Numele inculpatului: STAFFU
Motivul reclamaţiei: pai ce facem frate aici , avem voie sa dezvaluim identitatea conturilor anonime ? Am facut 4 conturi anonime si i am dat pm lu Nagara + conturi unor playeri cunsocuti ( corvigel , ken3t ) Si ii zic ca fac eu , si el zice , nu fac cu takumi . Ce facem coita aici
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Joi Feb 02, 2017 6:50 pm

De unde ai ajuns la concluzia ca membrii echipei i-au informat pe ceilalti jucatori in legatura cu conturile tale? Niciun membru al echipei nu are dreptul sa informeze un jucator despre un altul , fie ca este vorba despre caracterele acestuia, minutele, itemele , email-ul, sanctiunile etc. . Privesti problema dintr-un unghi gresit. In plus, nu ai postat nicio dovada care sa sustina acuzatiile aduse.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Feb 02, 2017 9:12 pm

[SGM]Edy scrie:De unde ai ajuns la concluzia ca membrii echipei i-au informat pe ceilalti jucatori in legatura cu conturile tale? Niciun membru al echipei nu are dreptul sa informeze un jucator despre un altul , fie ca este vorba despre caracterele acestuia, minutele, itemele , email-ul, sanctiunile etc. . Privesti problema dintr-un unghi gresit. In plus, nu ai postat nicio dovada care sa sustina acuzatiile aduse.
Atata timp cat nu prezinti o dovada solida care sa afirme faptul ca un membru al STAFF-ului ti-a dezvaluit identitatea nu putem lua nici o masura.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis