Cerere motiv ban.

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mar Feb 28, 2017 1:52 pm

Numele tău din joc: Andrei.
Numele inculpatului: [SA]MrBlue.
Motivul reclamaţiei: Ban IP.
Alte detalii (Opţional): Nu e chiar o cerere de unban, nu-ți cer asta, doar vreau să-ți știu motivul întemeiat. Scriu aici deoarece alte căi de comunicare cu tine nu mai am. Aș dorii să știu de ce am luat ban ip iar. Este vorba de al doilea cont al meu căruia i s-a schimbat numele iar in Andrei. Chiar am primit interdicție pe serverul tău?
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mar Feb 28, 2017 8:56 pm

Up.
Avatar utilizator
Gax
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Feb 10, 2017 12:16 pm

Mar Feb 28, 2017 9:12 pm

-
Ultima oară modificat Mar Feb 28, 2017 9:21 pm de către Metin2 PvP, modificat 1 dată în total.
Motiv: INTERDICTIE PE FORUM, JOC.
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mie Mar 01, 2017 1:13 pm

up :roll:
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Mie Mar 01, 2017 1:59 pm

Ai luat ban ptr furt exagerat ,asa stiu toti playerii , si mai sunt cativa ca tine care au meritat cu adevarat . Voi nu aveti din ce trai daca nu furati virtual ..Jalnic .
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mie Mar 01, 2017 3:23 pm

Denisz scrie:Ai luat ban ptr furt exagerat ,asa stiu toti playerii , si mai sunt cativa ca tine care au meritat cu adevarat . Voi nu aveti din ce trai daca nu furati virtual ..Jalnic .
"2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King)."
După cum scrie în regulament, echipa nu răspunde de iteme pierdute... fapt pentru care nu e tocmai un ban meritat. În al doilea rând pentru faptul că am furat exagerat am luat ban IP, iar după mi-am făcut alt caracter căruia i s-a schimbat numele în Andrei. După care am luat iar ban IP fără niciun motiv. Ei bine, eu aș dorii să știu motivul pentru care am fost banat a doua oară.
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Mie Mar 01, 2017 4:23 pm

Sa dea Dumnezeu sa te baneze si a 3 a oara daca te apuci . Asa merita copii ca tine . Traiti din pixeli .
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mie Mar 01, 2017 4:29 pm

iSzekeli scrie:
Denisz scrie:Ai luat ban ptr furt exagerat ,asa stiu toti playerii , si mai sunt cativa ca tine care au meritat cu adevarat . Voi nu aveti din ce trai daca nu furati virtual ..Jalnic .
"2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King)."
După cum scrie în regulament, echipa nu răspunde de iteme pierdute... fapt pentru care nu e tocmai un ban meritat. În al doilea rând pentru faptul că am furat exagerat am luat ban IP, iar după mi-am făcut alt caracter căruia i s-a schimbat numele în Andrei. După care am luat iar ban IP fără niciun motiv. Ei bine, eu aș dorii să știu motivul pentru care am fost banat a doua oară.
poftim motiv .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Mar 01, 2017 5:07 pm

Aşa , Andrei ne-ai întrebat şi pe Skype şi acum pe forum .. Ţii s-a spus ai furat exagerat de mult :) , până acum spuneai că nu ai mutat itemele si pac acum vedem că le-ai dat lui Măddu .. Incerci să îl banezi şi pe el? :lol: :lol:
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mie Mar 01, 2017 6:33 pm

[H]Kidde scrie:Aşa , Andrei ne-ai întrebat şi pe Skype şi acum pe forum .. Ţii s-a spus ai furat exagerat de mult :) , până acum spuneai că nu ai mutat itemele si pac acum vedem că le-ai dat lui Măddu .. Incerci să îl banezi şi pe el? :lol: :lol:
Lui măddu? I am dat panda pe 2x dread pentru schimbare nume, în rest are de la prietenul lui Alahbombă, erai şi tu în confă când îi dăduse violetul... Aveţi dovezi că i le-am dat lui ?
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mie Mar 01, 2017 6:34 pm

madalin123 scrie:
iSzekeli scrie:
Denisz scrie:Ai luat ban ptr furt exagerat ,asa stiu toti playerii , si mai sunt cativa ca tine care au meritat cu adevarat . Voi nu aveti din ce trai daca nu furati virtual ..Jalnic .
"2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King)."
După cum scrie în regulament, echipa nu răspunde de iteme pierdute... fapt pentru care nu e tocmai un ban meritat. În al doilea rând pentru faptul că am furat exagerat am luat ban IP, iar după mi-am făcut alt caracter căruia i s-a schimbat numele în Andrei. După care am luat iar ban IP fără niciun motiv. Ei bine, eu aș dorii să știu motivul pentru care am fost banat a doua oară.
poftim motiv .
Am spus la mişto vere :))))) Să mi se arate negoţurile cu el să vedem :)))))))))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Mar 05, 2017 3:17 pm

Ai facut 2 cereri -> viewtopic.php?f=25&t=8145

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis