Reclamatie [H]Kidde

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
SalageanNr1
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:21 pm

Mie Mar 01, 2017 8:26 pm

Numele tău din joc: Salagean
Numele inculpatului: [H]Kidde
Motivul reclamaţiei: Isi bate joc de playeri, atitudine sfidatoare.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Am intrat pe acest server la sfatul unor prieteni de-ai mei. Acestia fiind off, am zis sa intreb un membru din staff despre niste bonusuri. M-am comportat civilizat cu el, iar el m-a luat la misto.. Prietenii mei mi-au zis ca daca fac o reclamatie aici, se vor lua masuri. Nu cred ca aceasta este o atitudine de helper.
Avatar utilizator
KiddCuddi
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Mar 11, 2016 11:21 am

Mie Mar 01, 2017 8:42 pm

Reclamatie fara rost
Ultima oară modificat Mie Mar 01, 2017 8:51 pm de către Metin2 PvP, modificat 1 dată în total.
Motiv: Nu ești în măsură să comentezi aici și, cu atât mai puțin, să zici dacă are sau nu rost reclamația.
Avatar utilizator
SalageanNr1
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:21 pm

Mie Mar 01, 2017 9:11 pm

KiddCuddi scrie:Reclamatie fara rost
Eu recunosc ca nu prea ma stiu cu bonusurile, dar m-am simtit prost cand a ras de mine.. Nu se face asa ceva..
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Joi Mar 02, 2017 11:06 am

Acel ''=))'' Era pentru skype nu pentru tine , am gresit eu cui am trimis dupa ti-am raspuns ca nu iti intra evitare sagetii
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Joi Mar 02, 2017 2:06 pm

[H]Kidde scrie:Acel ''=))'' Era pentru skype nu pentru tine , am gresit eu cui am trimis dupa ti-am raspuns ca nu iti intra evitare sagetii
Motiv de 2 lei, mă Robert :)) Ce să mai faci și tu acum, o dai doar la întors, nu cumva așa " A DECIS MRBLUE" ?
Ultima oară modificat Joi Mar 02, 2017 9:15 pm de către Metin2 PvP, modificat 1 dată în total.
Motiv: Ai fost sancționat cu BAN în urma încălcării în mod repetat a regulamentului.
Avatar utilizator
SalageanNr1
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:21 pm

Joi Mar 02, 2017 11:08 pm

Argumentul tau este de 2 bani.. Nu asa se vorbeste cu playerii: "=))))" .
Un alt lucru, ar trebui sa inveti sa folosesti propozitii, nu sa spamezi cuvinte in chat cu playerii. Sa nu zic ca am asteptat undeva la 10-15 minute sa imi raspunzi, am trecut cu vederea.. (asta se poate observa si din dovada prezentata).. M-am interesat despre tine si am auzit ca ai folosit send pe acest server, ai spart conturi si ai dat multe tepe.. Eu personal nu am nimic cu tine, dar nu inteleg ce cauti in conducerea jocului. Daca staff-ul te-a acceptat asa cum esti, este ok, e alegerea lor.. dar macar vorbeste cum trebuie cu playerii, mai ales cu cei incepatori.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Mar 03, 2017 8:03 am

Membrului i-a fost atrasa atenția atât în privința limbajului, cât și a statului afk pe joc. Dacă aceste lucruri se repetă, se vor lua măsuri.
Ne cerem scuze pentru neplăceri. Dacă ai nevoie de îndrumare, te pot ajuta oricând pe joc sau Skype: lumiere1616

Topic inchis!
Închis