Kidde

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
qKen3TOfficial
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Dec 26, 2016 12:16 am

Sâm Mar 18, 2017 10:11 pm

Numele tău din joc: qKen3T
Numele inculpatului: [H]Kidde
Motivul reclamaţiei: Pai cum ma ameninta ?
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://prntscr.com/ellnsu
Alte detalii (Opţional): REMOVE !
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Sâm Mar 18, 2017 10:22 pm

Deci mi-ai făcut reclamaţie .. că aţi fost descalificaţi de către Diana din cauza lu MrDici , că a minţit că Ioanna e rezervă .. iar acum îmi săriţi toţi in cap ..

Deci acel print este vechi din câte ştiu ,şi ştiu foarte bine că ce am spus acolo nu ţi-am spus ţie :lol: ,dar tu încerci să minţi eu acolo vorbeam cu un player care folosea HACK
Avatar utilizator
qKen3TOfficial
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Dec 26, 2016 12:16 am

Sâm Mar 18, 2017 10:25 pm

[H]Kidde scrie:Deci mi-ai făcut reclamaţie .. că aţi fost descalificaţi de către Diana din cauza lu MrDici , că a minţit că Ioanna e rezervă .. iar acum îmi săriţi toţi in cap ..

Deci acel print este vechi din câte ştiu ,şi ştiu foarte bine că ce am spus acolo nu ţi-am spus ţie :lol: ,dar tu încerci să minţi eu acolo vorbeam cu un player care folosea HACK
Ba,Kidde e vechi dar pe mine mai amenintat , se vede clar... nu stii cum sa te scoti, meriti remove
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Sâm Mar 18, 2017 10:25 pm

Dragule, nu te mai scoate. Stim toti care a fost treaba. Esti un incompetent. ASTA ESTI TU! Nu ai ce cauta in staff!
Avatar utilizator
DasKybombaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Ian 28, 2017 1:56 am

Sâm Mar 18, 2017 10:26 pm

Bă tu nu te vezi coaie ce lozeală ai in tine ? SE VEDE FOARTE CLAR CĂ VORBESTI CU K3NET , ESTI NEBUN LA CAP? DACĂ NU IEI REMOVE SE DUCE LF-U PE APA SAMBETEI
Avatar utilizator
DasKybombaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Ian 28, 2017 1:56 am

Sâm Mar 18, 2017 10:27 pm

NU AI VOIE SĂ AMENINTI PLAYERI INDIFERENT DE SITUATIE
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Sâm Mar 18, 2017 10:28 pm

qKen3TOfficial scrie:
[H]Kidde scrie:Deci mi-ai făcut reclamaţie .. că aţi fost descalificaţi de către Diana din cauza lu MrDici , că a minţit că Ioanna e rezervă .. iar acum îmi săriţi toţi in cap ..

Deci acel print este vechi din câte ştiu ,şi ştiu foarte bine că ce am spus acolo nu ţi-am spus ţie :lol: ,dar tu încerci să minţi eu acolo vorbeam cu un player care folosea HACK
Ba,Kidde e vechi dar pe mine mai amenintat , se vede clar... nu stii cum sa te scoti, meriti remove
Nu încerc să mă scot , eu spun doar ce am de spus .
Avatar utilizator
qKen3TOfficial
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Dec 26, 2016 12:16 am

Sâm Mar 18, 2017 10:29 pm

[H]Kidde scrie:
qKen3TOfficial scrie:
[H]Kidde scrie:Deci mi-ai făcut reclamaţie .. că aţi fost descalificaţi de către Diana din cauza lu MrDici , că a minţit că Ioanna e rezervă .. iar acum îmi săriţi toţi in cap ..

Deci acel print este vechi din câte ştiu ,şi ştiu foarte bine că ce am spus acolo nu ţi-am spus ţie :lol: ,dar tu încerci să minţi eu acolo vorbeam cu un player care folosea HACK
Ba,Kidde e vechi dar pe mine mai amenintat , se vede clar... nu stii cum sa te scoti, meriti remove
Nu încerc să mă scot , eu spun doar ce am de spus .
Mor :)))))))))))))))))) In acel print se vede clar cu cine vorbesti, nu te mai scoate
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Mar 18, 2017 11:18 pm

De ce ai face reclamatie cu o dovada de acum 18 zile? Voi vreti sa va razbunati,nu stiu de ce. Probabil de la event, eu nu am fost acasa.
Iar pe Kidde l-am atentionat in privinta asta, sper sa nu mai faca asa ca altfel luam masuri.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis