Reclamatie [H]Kidde

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Apr 23, 2017 2:43 pm

Numele tău din joc: [REGE]BUZZ
Numele inculpatului: [H]Kidde
Motivul reclamaţiei: Deja m-am plcitisit de glumele lui de 0 lei. Totusi sa nu uitam. e membru staf are H trebuie sa fie exemplu la playeri nu sa faca el glume de 2 bani in map1 si alte chesti. asta nu e prima reclamatie la adresa lui .sa se ia masuri . Si nu sunt cred ca sunt singuru care e plictisit de glumele lui daca vrea sa faca glume sa se duca in ampa de gm sa glumeasca in pm nu suntem noi playerii obligati sa asistam la glumele lui de 0 lei Si sa ma ia pe mine la mistouri Nu am apucat sa prind chiar tot in print. dar deja se stie ca a mai avut si alte reclamatii
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: si print de la chinezu deci de la un timp ia la misto toate lucrurile
Alte detalii (Opţional): Sa fie sanctionat cu remove nu e prima abatere nici prima reclamatie
Ultima oară modificat Dum Apr 23, 2017 8:38 pm de către Metin2 Rubinum, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Dum Apr 23, 2017 3:39 pm

O reclamaţie fără sens .. De ce nu mi-a făcut Catrisse această reclamaţie dacă o deranja , eu glumeam cu Kepe şi cu ea nu văd rostul.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Apr 23, 2017 4:15 pm

Tu nu intelegi. ? in feicare zi noi playeri trebuie s aiti ascultam tie glumele si ce vb tu acolo. nu ai un limbaj de membru staf mai esti si H tu ca h trebuie sa ai un limbaj frumos fata de playerii din map1 ai si pm vb in pm nu vezi rostul reclamatiei? nu il vezi, toti playeri iti face reclamati pentur limbajul tau .
Avatar utilizator
Siried
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 4:28 pm

Dum Apr 23, 2017 4:41 pm

Nu văd vreo regulă incălcată.Nu văd cu ce te-a deranjat el pe tine, pur și simplu a glumit cu Catrisse și Kepe, nu te-a luat pe tine la mișto și chestii de genul ăsta.
Nu ii suporți glumele?Pur și simplu du-te în altă mapă și nu o sa îi mai vezi glumele.
Ultima oară modificat Mar Apr 25, 2017 11:52 am de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Apr 23, 2017 7:55 pm

Cum adica? eu ca player sa ma duc alta mapa? el sa se duca are mapa de gm
Avatar utilizator
SShimozu
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Feb 03, 2017 9:36 pm

Lun Apr 24, 2017 2:33 am

Ziua 36272912 Kidde încă nu a fost sancționat.
Ultima oară modificat Lun Apr 24, 2017 9:27 am de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Apr 24, 2017 8:02 pm

L-am avertizat pe Kidde. Le-am spus la toti membrii staff-ului daca au chef de caterinca, sa se duca in mapa de GM.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis