Reclamație Russo (forum).

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Apr 23, 2017 4:39 pm

Numele tău din joc: 69Chriss69
Numele inculpatului: Russo
Motivul reclamaţiei: În regulamentul ''forumului'' scrie clar:
1.9 Nu tolerăm topicurile care sunt făcute în bătaie de joc.
1.10 Sunt interzise mesajele ce au ca obiectiv jignirea/batjocura unui utilizator.
1.11 Instigarea la ceartă este de asemenea interzisă şi se poate sancţiona cu suspendare permanentă/temporară depinde de caz.
1.12 Insultele parţial cenzurate sunt de asemenea sancţionate.
Russo, în loc să sancționeze pe cel care a deschis acest topic, m-a sancționat pe mine, pentru că, cică am încălcat regula:
1.3 Într-un subiect este interzis post-huntul*.
*Post-hunt = postări multe, doar de dragul creşterii numărului de postări, în mare parte off-topic.
. Eu în acest topic nu văd mai multe postari de mine. Russo, ce ai fii vrut să raspund în acest topic? În primul rând mi s-a părut un topic în bataie de joc de aceea am râs.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: viewtopic.php?f=29&t=9340
Alte detalii (Opţional): Vreau să se facă dreptate.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Apr 23, 2017 4:57 pm

Nu eram acasă să mă uit atent la ce a scris, am dat o raită să văd ce mesaj sunt acolo şi te-am văzut pe tine că ai făcut post hunt, i-am închis topicul. Cât despre reclamaţie îmi accept pedeapsa oricare ar fi ea.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Apr 23, 2017 8:01 pm

Russo scrie:Nu eram acasă să mă uit atent la ce a scris, am dat o raită să văd ce mesaj sunt acolo şi te-am văzut pe tine că ai făcut post hunt, i-am închis topicul. Cât despre reclamaţie îmi accept pedeapsa oricare ar fi ea.
Am observat ca ai închis topicul, dar nu ar trebuii măcar să mi se scoată avertismentul??
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Apr 24, 2017 8:09 pm

Ti-am scos avertismentul,iar Russo a fost avertizat sa fie mai atent pe data viitoare.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis