Prezentare Jiuh

În această secţiune vă puteţi prezenta. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Alexandra1231
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 11, 2017 7:56 pm

Mar Iul 11, 2017 10:18 pm

1. Nume și prenume:Mio
2. Numele tău din joc:Jiuh
3. Skype:Nu il dau
4. Ce părere ai despre server?:Am o parere foarte buna,este un server grozav,cu oameni amuzanti, cu un staff responsabil si
de incredere
5. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
6. Ore jucate (print):
7. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Uneori pot intra toata ziua,deci 15-16 ore
8. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am 17 ani,locuiesc in Bucuresti,sunt o fire amuzanta ,de treaba dar si serioasa cand e cazul,sunt implicata in ceea ce fac si imi place sa ajut playerii.
9. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor si sanctionarea nerespectarea regurilor.
10. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Asa sunt de parere,ca ar trebui sa ma acceptati pentru aceasta functie deoarece am experienta in acest domeniu.
11. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Pai,abordarea unei probleme fie ea grava sau minora,din punctul meu de vedere se trateaza cu seriozitate,atentie,si luarea unei decizi cat mai bune bune si corecte
12. Cum ai răspunde unei cereri de ajutor care spune „Ce trebuie să fac pe server?”:Pai in primul rand i-as spune ca fiind un server PvP scopul acela este acela de ati face iteme cat mai bune si a te bate cu ceilalti playeri
13. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Mi-as dorii foarte mult sa fiu alaturi de cei din staff si sa-i cunosc mai bine.
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Mar Iul 11, 2017 10:19 pm

Ai incurcat sectiunea, dar, daca tot ai pus aici. Welcome! =))
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mar Iul 11, 2017 10:20 pm

Bun, ai făcut un topic prin care te prezinți în el .. nu înțeleg de ce ai făcut cerere de H, din moment ce titilul topicului era '' Prezentare caracter '' , în fine .. bine ai venit :))
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Server Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 273
Membru din: Mar Iun 20, 2017 10:35 am
Oraş: Satu Mare
Status: Cu durere-n pulă
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Iul 11, 2017 10:23 pm

Iti urez un "bine ai venit" chiar daca ai incurcat sectiunea
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Mar Iul 11, 2017 10:25 pm

Aici se fac prezentări, nu cereri pentru funcţia de helper.
Dacă vrei să faci cerere pentru echipa jocului o poţi face aici
Dacă vrei să faci prezentare, ai un model de respectat.

Cod: Selectaţi tot

Nume:
Vârstă:
Oraş:
Adresa de skype:
Jocuri preferate:
O poză cu tine:
Descriere personală:
Îţi place Metin2LastFight?:
Subiect Închis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis