Ham o intrebare.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Joi Mar 24, 2016 8:50 pm

Am şi eu o intrebare , cu cât s-ar mai putea mări dmg ăsta Imagine :? , am avut pe mine , olimpic , acadea , set acc site , turbanu şi sushii ca peşte cam atât + buff -12 int (fara turban) , cam cu cât se mai poate mări şi de ce aş mai avea nevoie.
Imagine
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Joi Mar 24, 2016 9:25 pm

Daca profiti de tot ce exista pe joc cred ca poti da si cu 10 k in plus .
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Joi Mar 24, 2016 9:40 pm

Stil7 scrie:Daca profiti de tot ce exista pe joc cred ca poti da si cu 10 k in plus .
Păi mi-a lipsit peştii cu dex , str , şi obiectele de nuntă cam atât cred , sau imi scapă ceva?
Imagine
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Joi Mar 24, 2016 10:13 pm

1) Artificii .
2) Din cate vad tu dai record de pe caracterul care e lider in grupa , desi 50 val atac e foarte important .
3) Nu stiu ce bufferi ai avut dar lor le trebuie itemele cu int ( cercei , colier , arma , scut ) + full site .
4) In poza din cate vad ai doar un singur buff .
5) Dupa cum ai spus si tu nunta e foarte importanta + pestii dex si str .
6) Grija mare , bratara site ofera la atac doar 5 hh , iar cea din joc vre-o 30 critica parca .
7) Pet cu dex te-ar ajuta cu mult mai mult . Si in caz ca nu ai , ti-as recomanda cerceii cu dex .
8) Poate chiar ai putea profita de skillurile de breasla . ( Dar asta nu ar fi prea fair-play )
9) Ai putea sa resetezi toate punctele de vit , dex , str , int de la caracterul de lv 104 la 0 . ( Nu ar fi o diferenta uriasa , dar cu lucruri mici te desprinzi ) . Caracterul sa fie aura cu P la Iures .
10) Incearca sa dai recordul in map 1 la caracterul de pe care vrei sa dai sau incearca in v1 . ( Am auzit niste zvonuri cu privire la v1 )
Avatar utilizator
Aacayipsin
Începător
Începător
Mesaje: 141
Membru din: Vin Feb 12, 2016 5:02 pm
Oraş: Am 4 vile 4 orase.
Status: I'm omnipotent.
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: NingeaGad

Joi Mar 24, 2016 10:47 pm

Stil7 scrie:1) Artificii .
2) Din cate vad tu dai record de pe caracterul care e lider in grupa , desi 50 val atac e foarte important .
3) Nu stiu ce bufferi ai avut dar lor le trebuie itemele cu int ( cercei , colier , arma , scut ) + full site .
4) In poza din cate vad ai doar un singur buff .
5) Dupa cum ai spus si tu nunta e foarte importanta + pestii dex si str .
6) Grija mare , bratara site ofera la atac doar 5 hh , iar cea din joc vre-o 30 critica parca .
7) Pet cu dex te-ar ajuta cu mult mai mult . Si in caz ca nu ai , ti-as recomanda cerceii cu dex .
8) Poate chiar ai putea profita de skillurile de breasla . ( Dar asta nu ar fi prea fair-play )
9) Ai putea sa resetezi toate punctele de vit , dex , str , int de la caracterul de lv 104 la 0 . ( Nu ar fi o diferenta uriasa , dar cu lucruri mici te desprinzi ) . Caracterul sa fie aura cu P la Iures .
10) Incearca sa dai recordul in map 1 la caracterul de pe care vrei sa dai sau incearca in v1 . ( Am auzit niste zvonuri cu privire la v1 )
Zvonurile cu privire la v1 sunt ca rosii parca au 10% damage si aparare in plus. Galbenii si albastrii au in minus ( logic ) sau ceva de genu, nu stiu care regat are plus si care are minus.
nr1 ningea intergalactique va las aici trofeele:
ImagineImagine
astept adveresar pe ningea, veniti 2vs1, ca 1vs1 n-aveti sanse, va dau sub 0.
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Vin Mar 25, 2016 3:11 pm

Stil7 scrie:1) Artificii .
2) Din cate vad tu dai record de pe caracterul care e lider in grupa , desi 50 val atac e foarte important .
3) Nu stiu ce bufferi ai avut dar lor le trebuie itemele cu int ( cercei , colier , arma , scut ) + full site .
4) In poza din cate vad ai doar un singur buff .
5) Dupa cum ai spus si tu nunta e foarte importanta + pestii dex si str .
6) Grija mare , bratara site ofera la atac doar 5 hh , iar cea din joc vre-o 30 critica parca .
7) Pet cu dex te-ar ajuta cu mult mai mult . Si in caz ca nu ai , ti-as recomanda cerceii cu dex .
8) Poate chiar ai putea profita de skillurile de breasla . ( Dar asta nu ar fi prea fair-play )
9) Ai putea sa resetezi toate punctele de vit , dex , str , int de la caracterul de lv 104 la 0 . ( Nu ar fi o diferenta uriasa , dar cu lucruri mici te desprinzi ) . Caracterul sa fie aura cu P la Iures .
10) Incearca sa dai recordul in map 1 la caracterul de pe care vrei sa dai sau incearca in v1 . ( Am auzit niste zvonuri cu privire la v1 )
Am avut ambele buffuri doar că erau doar cu full int , şi lipsa turbanului e ceva , la pet cu dex m-am gândit şi eu dar insă am avut cerceii cu str , să folosesc brăţara din joc ar fii mai convenabil :? , am să fac rost de tot ce trebuie şi am să văd unde se poate ajunge .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Player
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Mie Feb 03, 2016 5:47 pm

Dum Mar 27, 2016 7:04 pm

dacă mai ai nelămuriri poţi deschide încă un topic .
Topic closed ! .
Închis