Am send de vănzare ... :|

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
keero2015
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:08 pm

Mie Mai 04, 2016 10:21 pm

Am facut acest topic ca s-ă vă arat o specie de player existenta aproape pe fiecare metin.... Doar că pe sv nostru specia asta depaseste deja limita inteligentei..(adica e prost paletă)
Aici aveti o parte foarte mica(FOARTE MICĂ) din acuzatiile făcute de acest player "ZEU" care e poate fi omorat doar cu send .... Pe langă mine se află si : Paracetamol, Rallu , Joar, xXRuPeTotXx Steep, si multi multii altii .
Am incercat sa fac 1-1 cu acest player separat să ii arat ca nu am send sau ce presupune el... dar daca v-ă uitati in prima poză de la primul link vedeti ce spune... Nu am ascultat mi-am vazut de viată nu l-am injurat nu l-am luat la misto l-am lăsat sa creadă ce vrea....Dar astăseara cand a inceput să se ia de Ralu de Joar si a inceput sa ii jugneasca deja mă călcase pe coadă ... Am incercat să vorbesc cu el normal.... prima dată pe numele KeeRo nu răspundea .. am făcut un caracter nou si i-am dat iar pm... am ascultat ce a spus dar cand sa mai spun cv omul a iesit inainte să mai apuc..... ok lasă nu fac nimic... după nici 5 minute văd, il văd cum apare si se ia de primul ninja din prima imagine de la primul link ... din păcate luasem mute pt o provocare proastă pe care aproape toată breasla am primit-o de la Gabitzu nu-i nimic(eram pe numele KeeRo)Intru iar pe caracterul nou si incep... eram deja enervat la culme până peste cap când am vazut ca s-a luat pâna si de saracul ninja care l-a batut pe G0T0 cu tot cu site
Ce urmăresc eu l-a acest lucru?
-Nimic am vrut să vă arat ca exista persoane "Inteligente" care sunt m-ai zei chiar si decat MrBlue ( cei care ati văzut postul anterior stiti la ce mă refer ) care nu pot muri decăt dacă lumea are send ....
Scuze dacă am avut greseli , m-am incurcat in poze etc.. (sper in poze să nu mă fi incurcat)
Ms pentru vizionare
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Mie Mai 04, 2016 10:37 pm

Salut, nu prea am înțeles mare chestie din tot balamucul ăla, dar bun venit în "comunitatea metin2" unde toți copiii de genul ăsta se cred mare smar2, şi mai presus decât oricine, nu mai exista farmec pe server dacă n-are exista câte un d-asta şi stai calm că nu-i primul si nici ultimul de genul acesta, am cunoscut şi eu copii d-aştia dar o să te obișnuiești de la un timp, toate cele bune.
Imagine
Avatar utilizator
Qerchh
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Mai 03, 2016 8:28 pm

Mie Mai 04, 2016 11:44 pm

Nu inteleg dece trageti atentia la asa tip de persoane...Ignor si nui nici o problema.
Avatar utilizator
keero2015
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:08 pm

Joi Mai 05, 2016 12:05 am

RESPECT TUTUROR..... DAR EXPLICATI-MI SI MIE CUM SĂ FII CALM IN MOMENTUL IN CARE COPILUL ALA ISI CHEAMA TOATE RUDELE/NEAMURILE/ANIMALELE SĂ NE INJURE PE NOI??????
PÂNA SI PE JOSSELINE...

p.s.Nu am pus poze cu 'IMI BAG CE NU AM IN TINE SI ETC;ETC;ETC.'
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Mai 05, 2016 10:02 am

Nu ştiu la ce vă mai bateţi capu cu ei, doar ştiţi bine că pe orice metin există unu desta sau chiar mai mulţi, de când ori am fost şi eu acuzat de send.. ehe da n-am luat în seamă ce-a zis, atâta timp cât nu-ţi face reclamaţie şi o dovadă clară poate să latre cât vrea.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Joi Mai 05, 2016 1:36 pm

Nu trebuie să vă bateți capu cu toții copii care cer atenție. Ignor-ăi și ai să vezi că pleaca.
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Joi Mai 05, 2016 7:32 pm

Pe playerii de genul ar trebui sa ii rupi pe unde ii vezi pana isi baga mintile in cap . Daca mai ai probleme dai PM .
Avatar utilizator
Sharpen
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 03, 2016 3:12 pm

Joi Mai 05, 2016 10:51 pm

Uneori aceşti playeri trebuie să-i ingori sunt niște copii de 12 ani de la care n-ai ce să ceri.
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Sâm Mai 07, 2016 12:30 am

Topic Closed !
Imagine
Închis