Zenelamed

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Alfronso
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 24, 2016 1:46 pm

Mie Mai 04, 2016 2:55 pm

Salut Zene,am aici dovada ;)
In urmatoarea poza am dat 2k hit,in domnul zenelamed am dat 2,1.
El sustinea cu tarie ca am accesorii,aici se poate observa ca nu am nimic.
Am dat 2,1 si in CalvinCk.
Sabia cu care s-a facut testul are urmatoarele bonusuri: Putere,otravire,hh,patrunzatoare,vit. farmec. Si pietre rasa,farmec si patrundere.
Buuuuuun...priviti poza:

Cam atat am avut de spus,Zene,era mai usor daca o rezolvam pe skype...:)))
Exact,poate si zenelamed avea lipsuri,am incercat si in lupulcenusiu,am dat si in el 2,1 si dupa ce a pus apele 1,8 k hit. :)
Deci in concluzie zenelamed poate nu avea apele/binecuvantarile :)
Hai sa zicem ca aveam site..buuun,de ce nu ai venit pe skype? :)) Ti-am zis sa intram pe skype,vezi cu ochii tai..tu nuu "Lasa ca diseara intra DaniiAkaNiho si facem duel cu site".Si nu,nu am ajuns atat de atras de metinul asta,dar cand dau de atati playeri "pro" ca tine nu ma pot abtine. :))
Atunci cand am dat eu in tine 2,1k hit,era posibil sa nu ai apele bagate,la cat de ocupat erai sa faci pe profesionistul,ai uitat de ape,zeu,tot :)
La fel,cand ai dat cu arma mea,si ai dat 1,8k,poate nu aveai apele..:)
Ma rog,cu playerii ca tine n-o pot scoate la capat ca tot pe a voastra o tineti,deja am lungit-o prea mult cu tine.
Te pup bossule,ceau.
Ultima oară modificat Vin Mai 06, 2016 10:57 pm de către Alfronso, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Mie Mai 04, 2016 3:10 pm

Din câte văd nu are corpul şi poate mai avea şi el mici lipsuri, deci se poate da 2k pe hit.
Imagine
Avatar utilizator
lilsmoke
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Lun Ian 11, 2016 1:33 pm

Mie Mai 04, 2016 4:32 pm

Eu propun să nu mai faci atâta gargară şi să recunoşti că jucai cu site. Ai dat în Calvin 2k fără corp, 2.1 cât dădeai tu în mine nu se numea " patrundere " pentu că toate hiturile tale variau între 2.1-2.2k . Ai încercat să imi arăti că dacă pui site dai aproape 2.4 , după ce ai bonusat colierul şi l-ai făcut de set era normal să dai mai mult. Pe lângă că la început susţineai cu tărie că nu ai accesorii war. Toţi playerii de pe sv ăsta dau 1.8 - 1.9 numa tu eşti " baștan " şi fără site dai 2.1 , ţi-am mai zis, nu mă pun la mintea ta să dezbatem subiectul ăsta pentru că nu am cu cine, recunoşti sau nu , pentru mine e tot una. Şi eu zic să nu te mai baţi cu pumnul în piept aiurea când ştii că ai greşit, berbecule.
În concluzie , părerea mea e că dacă ai ajuns atât de " atras " de jocul ăsta încât să faci pe dracu în 4 să îmi arăţi că mă poţi bate e cam nasol.. şi cu lAdam ai aplicat aceeaşi metodă, la 3-0 pentru el ai pus site.. deci hai să nu o lungim. Baftă
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Mie Mai 04, 2016 5:53 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EDIT : Am făcut și eu azi 1 vs 1 cu un așa zis ” bun ” al serverului , fiind war mental i-am prins o critică de 10k :lol: s-a oprit din duiel și a început să strige că am acc . :lol: :lol: , numai oftica de copii care pierd la un duiel. Crecă sparge pc-ul :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Sharpen
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 03, 2016 3:12 pm

Joi Mai 05, 2016 10:52 pm

Se poate da şi 2k hit dacă nu ai corpul.
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Vin Mai 06, 2016 11:36 am

Eh,mai dai și de specimene de-astea.Mulți îmi spun că o să vorbească cu Blue să-mi verifice contul de bug-uri,motiv;''Dmg prea mare'' :lol: :lol:
Avatar utilizator
lilsmoke
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Lun Ian 11, 2016 1:33 pm

Vin Mai 06, 2016 4:37 pm

Eu dau şi câte 11.3 cu pătrundere pe spirit , pentru cei ce ziceau că nu am corpul , am corpul . şi nu mă ofticam că pierdeam , scorul era pentru mine şi a pus accesorii după ..
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Sâm Mai 07, 2016 12:32 am

Topic Closed !
Imagine
Închis