Astept parerile voastre. ;)

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Frayne
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mai 08, 2016 9:29 pm

Sâm Mai 21, 2016 2:49 pm

Salut fratilor,nu stiu cati dintre voi ( la ninja lama ma refer) jucati cu diferite bonusuri pe pumnale.
Chiar azi am dat duel cu un player,care imi tot reprosa ca joc cu critica pe pumnale..si ca daca e sa ii arat pumnalele am dex si str.
Fiecare joaca in felul sau, mai ales cum stie,nu vad care e problema daca eu am dex si str pe pumnale..am intalnit playeri cu diferite iteme,de la pumnale cu dex si str,pana la cele cu int si vit =)))
E alegerea ta si a mea sa jucam cu ce dorim,daca era sa jucam toti la fel,era doar putere,vit,hh,crit,patrundere,sau ce bonusuri folosesti tu pe pumnale ;)
Sper sa vina ziua in care sa putem fi sociabili si sa nu ne mai jignim din lucruri de c***t sa zic asa..
Nu am facut acest post ca sa ma cert cu tine,ci doar de a auzi si parerea celorlalti playeri.
Acestea fiind spuse,va las pozele mai jos:



Mersi Russon,un player care ma intelege. ;)
Ultima oară modificat Sâm Mai 21, 2016 4:24 pm de către Frayne, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Mai 21, 2016 4:17 pm

Fiecare cu bonusurile lui, te înţeleg şi pe mine mă oftică când zic ăştia "amator" joci la critică "amatorule" de exemplu eu joc pe pumnale, dex, str, hh, critică, otravă
Astea îs doar aşa mai folosesc şi dex, str, hh, farmec, critică..
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Mai 21, 2016 4:27 pm

Este dmg foarte mare pe server şi dacă mai ai şi critică pe pumnale dai 2/3 critice pe duel.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Sâm Mai 21, 2016 7:57 pm

Eu folosesc str,dex,critică,hh și pătrundere și dau chiar foarte bine.
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Mai 22, 2016 1:38 pm

Normal ca lumea se oftica cand dai critica . Critica e ca un pumn , daca il iei in picior nu te doare , daca il iei in fata ai luat somn . Normal ca marii ninja de pe svr o sa zica ca trebuie tactica , nu bulaneala . Eu zic ca , cu asa bug vizual ( cum exista pe orice metin ) nu ai cum sa-ti arati ,, tactica ,, ta lucrata in 10 ani . Eu folosesc str , dex , hh , critica , patrundere si sincer nu mai tin minte ultimul set in care am pierdut cu cel putin 2 puncte in spate .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Mai 22, 2016 1:49 pm

Stil7 scrie: Normal ca lumea se oftica cand dai critica . Critica e ca un pumn , daca il iei in picior nu te doare , daca il iei in fata ai luat somn . Normal ca marii ninja de pe svr o sa zica ca trebuie tactica , nu bulaneala . Eu zic ca , cu asa bug vizual ( cum exista pe orice metin ) nu ai cum sa-ti arati ,, tactica ,, ta lucrata in 10 ani . Eu folosesc str , dex , hh , critica , patrundere si sincer nu mai tin minte ultimul set in care am pierdut cu cel putin 2 puncte in spate .
Păi, critica e din noroc, adică dacă dai critice în duel normal că e duelul tău, de-asta se oftică lumea, de-asta mă oftic şi eu pentru că sunt duele luate la critică. Bugul vizual se face de către inamicul tău(dacă ştie să-l facă), sunt câteva buguri care te avantajează foarte mult în duel.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Mai 24, 2016 1:50 pm

tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis