Cine e AllecsIsBack? Simplu vedeti mai jos.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Vin Sep 02, 2016 10:48 am

Acest nr1 mental spune că are 5-3 cu mine și acum 2 zile spunea că are 4-1 bun, dovezi frate, toate cele 5 dovezi le vreau nu 1 când mi-ai dat 10-3 când aveai acadea și inel pe tine, bun ți-am dat 2-1 templu când erau mulți ninja / war / sura . Deci 2-1. Și după am intrat pe alt servăr că aici joci cu acadea / inel ( nu dau nume ce svr ) și BUZZ a fost de față când l-am mai bătut un set i-am dat 1-0 set atunci.
Aici copilu prost AllecsIsBack de 19 ani cât zice că or avea spune 5 seturi filmate, eu ii zic că da dar nu acum că nu am chef, el spune că refuz poze mai jos. Imagine dacă poza nu e clară uitați-o aici
BUZZ poate să confirme că am 3-1 set. Eu până atunci aștept cele 5 dovezi că mi-ai dat cât zici că mi-ai dat gen 10-3 de 3 ori și 10-0 de 2 ori sau cât ziceai eu le aștept scoru este 3 -1 între mine și tine , ești doar un copil „matur” . Te-ai născut mai repede dar te-ai dezvoltat mai prost. Baftă „nr1 mental” până atunci am 3-1 set ( 10-9 10-8 10-5 , 3 - 10 ) baftă.
Și când zic mai târziu dăm mai târziu nu-mi zici mie că cică am refuzat, frate dacă acum nu am chef nu am chef, dăm mai târziu și aia e, până atunci ceaules, aștept pozele. Pa.
Imagine
Avatar utilizator
Knox.
Începător
Începător
Mesaje: 70
Membru din: Mie Aug 31, 2016 3:24 pm

Vin Sep 02, 2016 11:23 am

Nyeeesss,gg.
Esti bazat <3
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Sep 02, 2016 11:54 am

19 ?;) Are 17, de fapt așa mi-a zis mie mna..
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Vin Sep 02, 2016 11:56 am

xRussoN1 scrie:19 ?;) Are 17, de fapt așa mi-a zis mie mna..
Așa 17 sau cât or avea, a zis că face 18 dar ne, nu contează vârsta, contează cum gândești și el gândește ca un ratat, plânge pentru un joc. :lol: :lol: și el zice că cică nu se oftică etc. =))
Avatar utilizator
Andrei Bogdan
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Joi Sep 01, 2016 11:12 am

Vin Sep 02, 2016 12:16 pm

Fostul nostru [H]Allecs.
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Vin Sep 02, 2016 12:56 pm

Andrei Bogdan scrie:Fostul nostru [H]Allecs.
Da frate, el e nr1 mental cică dar am cu el 3-1 set, văd că nu calcă prin acest topic, că știu că nu are nicio dovadă.
Avatar utilizator
Allecs
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Joi Mai 05, 2016 10:02 pm

Vin Sep 02, 2016 12:59 pm

Vezi nr1 pe joc, că ai început să inventezi cât de cât ok.
Citeşte cererea mea de helper şi pe skype să vezi câţi ani am şi aşa de curiozitate când ţi am spus eu ţie că ţi am dat 10-0 de 2 ori sau de câte ori ai spus tu acolo şi că am 19 ani?
Tu te-ai lăudat că ai 3-1 la seturi ok? Bun ai spus că n-ai nicio dovadă aşa că te am provocat la 5 seturi filmate. Mi-ai spus nu acum , te am întrebat când ai spus că nu ştii, aşa că am luat o ca pe un refuz.
Şi hai să ţi spun cum stă treaba, tu eşti un copil incult fără viitor cu arfe de superior pe metin, eu îţi recomand să mai ieşi din casă şi să mai vezi lumea că .. tu când ai deschis geamul şi ai văzut soarele ai spus că e bug vizual aşa că ai face bine să mai vezi cum stau treburile şi prin altă parte, altă dată când minţi gândeşte de 2 ori înainte să scrii că.. stai cam prost cu inventatu. Pup bagă ţi minţile în cap copilaş.
Încă te aştept la alea 5 seturi.
EDIT: o să am dovadă acum când vom da astea 5 seturi.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Vin Sep 02, 2016 1:11 pm

NR1 DrujbaStihl si Allecs NR1 De pe mine AxelT mai ai de mancat pana ajungi ca drujba:)
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Sep 02, 2016 1:11 pm

Bogdan scrie:
xRussoN1 scrie:19 ?;) Are 17, de fapt așa mi-a zis mie mna..
Așa 17 sau cât or avea, a zis că face 18 dar ne, nu contează vârsta, contează cum gândești și el gândește ca un ratat, plânge pentru un joc. :lol: :lol: și el zice că cică nu se oftică etc. =))
Ce drq mă el împlineşte ani din lună în lună ?:)))) acum o lună sau 2 a făcut 17 :))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Kiroshi
Începător
Începător
Mesaje: 65
Membru din: Dum Aug 28, 2016 3:45 pm

Vin Sep 02, 2016 1:15 pm

Adevarat.. Toti sunt buni si sunt nr1.. Cand ii chemi la 5 seturi filmate sau cu martori.. baga scuze :) Si nu e doar cazul acesta. Vreau doar sa subliniez faptul ca intotdeuna vor exista persoane ofticate.










Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Vin Sep 02, 2016 1:27 pm

Allecs scrie:Vezi nr1 pe joc, că ai început să inventezi cât de cât ok.
Citeşte cererea mea de helper şi pe skype să vezi câţi ani am şi aşa de curiozitate când ţi am spus eu ţie că ţi am dat 10-0 de 2 ori sau de câte ori ai spus tu acolo şi că am 19 ani?
Tu te-ai lăudat că ai 3-1 la seturi ok? Bun ai spus că n-ai nicio dovadă aşa că te am provocat la 5 seturi filmate. Mi-ai spus nu acum , te am întrebat când ai spus că nu ştii, aşa că am luat o ca pe un refuz.
Şi hai să ţi spun cum stă treaba, tu eşti un copil incult fără viitor cu arfe de superior pe metin, eu îţi recomand să mai ieşi din casă şi să mai vezi lumea că .. tu când ai deschis geamul şi ai văzut soarele ai spus că e bug vizual aşa că ai face bine să mai vezi cum stau treburile şi prin altă parte, altă dată când minţi gândeşte de 2 ori înainte să scrii că.. stai cam prost cu inventatu. Pup bagă ţi minţile în cap copilaş.
Încă te aştept la alea 5 seturi.
EDIT: o să am dovadă acum când vom da astea 5 seturi.
Pare rău vere până la acele 5 seturi filmate am 3-1 numai inventa tu nu știu ce scoruri de 5-3 pentru tine. Că acu 2 zile aveai 3-2 parcă. Măcar numai minții că ești nr1 mental sau corp cum zici tu. De ai tu breasla, te rog frumos ți-am zis că dăm 5 seturi azi dar mai incolo era ora 8 si tu vrei seturi păi ce drq... mai așteaptă am zis că dăm diseară. După 4. Sau dăm maine că trb să plec până undeva cu tata mai am și treabă nu stau ca tine toată ziua în casă.
Avatar utilizator
Allecs
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Joi Mai 05, 2016 10:02 pm

Vin Sep 02, 2016 1:46 pm

Ora 8 :)) of ce rău îmi pare că nu se vede ora în poza care ai puso :))
Kiroshi scrie:Adevarat.. Toti sunt buni si sunt nr1.. Cand ii chemi la 5 seturi filmate sau cu martori.. baga scuze :) Si nu e doar cazul acesta. Vreau doar sa subliniez faptul ca intotdeuna vor exista persoane ofticate.
Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Mare lucru ai spus Yoshi respectele mele. :ugeek:
Apofis scrie:Din gură e uşor să baţi pe oricine , de ce nu dau 5 seturi cu el ? :D
Aştept să îmi accepte provocarea sau eu îl mai provoc odată aici în topic.
Deci AXEL dăm 5 seturi filmate? DATA şi ORA exactă dacă nu acum :lol:
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Sep 02, 2016 2:04 pm

Consider că aceste lucruri le puteați vorbi și pe skype sau chiar pe joc. Nu vă cunosc, nu știu cum stă treaba, deci mă abțin să comentez. Tot ceea ce vă rog este să păstrați un limbaj decent. Nu vreau să văd ceartă, sau că vă batjocoriți. O zi bună!
Avatar utilizator
Ley
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Sep 02, 2016 1:19 pm

Vin Sep 02, 2016 2:06 pm

Aceste lucruri se pot discuta privat.
Avatar utilizator
Allecs
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Joi Mai 05, 2016 10:02 pm

Vin Sep 02, 2016 2:20 pm

Pe lângă asta te aştept cu un print unde am spus că am dovezii =)) :lol:
Avatar utilizator
Kiroshi
Începător
Începător
Mesaje: 65
Membru din: Dum Aug 28, 2016 3:45 pm

Vin Sep 02, 2016 2:22 pm

Allecs scrie:Pe lângă asta te aştept cu un print unde am spus că am dovezii =)) :lol:
alex lasati-va frt de war ca e caracter de critice, la fel ca si sura. hai pe ninja ca va invata tata hamato =))










Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Vin Sep 02, 2016 2:27 pm

Kiroshi scrie:
Allecs scrie:Pe lângă asta te aştept cu un print unde am spus că am dovezii =)) :lol:
alex lasati-va frt de war ca e caracter de critice, la fel ca si sura. hai pe ninja ca va invata tata hamato =))










Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.



N-am ce să zic, dacă şi tu dai lecţi de ninja.... :roll: :|
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Kiroshi
Începător
Începător
Mesaje: 65
Membru din: Dum Aug 28, 2016 3:45 pm

Vin Sep 02, 2016 2:29 pm

Dokita scrie:N-am ce să zic, dacă şi tu dai lecţi de ninja.... :roll: :|
dak nu io cn altcnv frt? zeii dau lektii scz :(












Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Allecs
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Joi Mai 05, 2016 10:02 pm

Sâm Sep 03, 2016 11:41 am

Alo, AxelT mai traiesti? Sau inca esti plecat cu tactu? Vreau raspunsul la provocarea de 5 seturi.
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Sep 03, 2016 1:15 pm

Băiatul care a deschis topicul are chef de ceartă...
Imagine Imagine
Imagine
Închis