Ania vs YT

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Andrei?!
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 31, 2017 10:23 am

Mar Ian 31, 2017 10:39 am

Cred ca toata lumea care a jucat pe LF in 2016 a auzit macar odata de asa zisa ''Ania'' - Alina , tipa de 19 ani care a vrajit jumate din sv :)) cum s-a lansat fata asta? O sa va explic eu imediat.

Este si normal ca o fata asa frumoasa sa aiba fani, nu? o sa incepem cu xCretzu : -> totul a plecat de la asa zisa ''Ania'' , prietena cu domnul Alexandru Angel care ii da like la orice . Omul a pus botul unde l-a pus si Lutu Razvan. Ania a primit unban si a facut metinul de ras...

Fata are fani peste tot pe YT , de la Lutu Razvan, xCretzu a reusit sa ajunga si la Sol0nzor si la LuX unde desigur a fost promovata pe YT -> 1:19:00 -> dupa ce a fost facuta de ras de catre LuX , Solon0r a promovat asa zisa ''Bomba'' , cine are chef sa se uite la tot videoul o sa observe ca domnul Solon0r ii da fb pe live. Acuma stim de unde are Ania atatea like, atatea video cu ea pe YT, de promovarea de pe blog nu mai zic :)) sa faci 3k din primul articol cam bate la ochi. Ce sa zic, Ania are doar fani si ea este fata ''BUNA'' si ''ONESTA'' . Sta prin confe cu xCretzu si ea nu are o legatura cu el? Dragut.
Avatar utilizator
adelinne
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Lun Ian 09, 2017 8:55 pm

Mar Ian 31, 2017 11:02 am

Totuși e un joc și tratează-l ca atare. Nu țin partea nimănui , dar deja ești prea copil prin astfel de fapte. Nu înțeleg ce te mănâncă pe tine în fund ce face dânsa , e viața ei face ce vrea. Trăim într-o lume democratică nu în una comunistă. Da , fiecare își spune părerea , dar atât. Nu înseamnă că trebuie să ne luam de cineva și să îl criticăm pentru ceva ce face cineva. Așa că te-aș ruga să ți părerile pentru tine , aici e un forum legat de un joc ( metin2 LastFight) , nu unde să vedem fiecare ce face și cum face în viața reală.
Avatar utilizator
Esrra
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mar Ian 10, 2017 12:04 pm

Mar Ian 31, 2017 12:43 pm

Andrei?! scrie:Cred ca toata lumea care a jucat pe LF in 2016 a auzit macar odata de asa zisa ''Ania'' - Alina , tipa de 19 ani care a vrajit jumate din sv :)) cum s-a lansat fata asta? O sa va explic eu imediat.

Este si normal ca o fata asa frumoasa sa aiba fani, nu? o sa incepem cu xCretzu : -> totul a plecat de la asa zisa ''Ania'' , prietena cu domnul Alexandru Angel care ii da like la orice . Omul a pus botul unde l-a pus si Lutu Razvan. Ania a primit unban si a facut metinul de ras...

Fata are fani peste tot pe YT , de la Lutu Razvan, xCretzu a reusit sa ajunga si la Sol0nzor si la LuX unde desigur a fost promovata pe YT -> 1:19:00 -> dupa ce a fost facuta de ras de catre LuX , Solon0r a promovat asa zisa ''Bomba'' , cine are chef sa se uite la tot videoul o sa observe ca domnul Solon0r ii da fb pe live. Acuma stim de unde are Ania atatea like, atatea video cu ea pe YT, de promovarea de pe blog nu mai zic :)) sa faci 3k din primul articol cam bate la ochi. Ce sa zic, Ania are doar fani si ea este fata ''BUNA'' si ''ONESTA'' . Sta prin confe cu xCretzu si ea nu are o legatura cu el? Dragut.
Ce inseamna '' a vrajit jumate din sv '' ? daca jumatatea aia de sv de care zici tu, imi era draga si stateam prin confe care este problema ta? scuza-ma dar nu m-am cardit cu jumate din sv. Te-as ruga sa nu il bagi pe Alex in povestea asta, nu am 1% legatura cu el... videoclipul este pe contul lui de YT si eu NU POT SA DECID ASUPRA LUI ! tu vezi ce mentalitate de rahat ai ? Te arde pe tine ca am eu fani pe Yt si nu ai tu ? nu mai da nume aiurea. Nu cunosti o persoana de acolo ! Poate ca Lutu, Cretzu, Solo, Lux sunt bine educati , asa nu ai gandit? crezi ca am facut atatea like ca m-au promovat ei? :)) unde pnm e pe yt video cu mine? recunosc, am intrat in confa respectiva cu Solo si cu Lux unde Lux a zis ce a zis dupa care si-a cerut scuze. Ti-am zis, nu ai 1% legatura cu povestea asta ;) nu am facut 3k viz pe blog ca m-a promovat Basescu... pe bune acuma :)) am mai facut blog in trecut si nu am chef sa iti explic tie ce si cum. Da, sunt o fata ''buna'' si ''onesta'' eu nu arunc cu rahat in persoane ca nu au facut anumite lucruri. Ai un cont facut recent, esti un anonim. Te-as ruga sa te uiti in gradina ta inainte sa comentezi la adresa mea. O sa stau in confe cu cine vreau eu :* pup.
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Mar Ian 31, 2017 3:18 pm

Fiecare persoană are libertatea de a face ce dorește, însă de fiecare faptă trebuie să fim conștienți că trebuie să răspundem. Nu cred că e cazul să ne apucăm să dezgropăm morții. Eu cred că fiecare ar trebui să ne vedem de treaba noastră și să nu judecăm, ca să nu fim judecați la rândul nostru.
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Mar Ian 31, 2017 4:17 pm

Nu stiu care este problema ta sau ce s-a intamplat intre tine si Ania, dar atunci cand nu iti place ceea ce vezi, inchide ochii, cand nu iti place ceea ce auzi, intoarce capul si cand nu iti place o persoana, o poti ocoli. Nu cred ca este nevoie sa te apuci sa o critici pentru ceea ce a facut, face si va face deoarece e viata ei si face ce vrea cu ea, asa cum si tu faci ce vrei cu a ta. E o vorba "Nu judeca ca sa nu fi judecat", deci sunt sigura ca nici tie nu ti-ar placea sa te judece cineva dupa prejudecati, dupa aparente si dupa stereotipuri.
Asa ca vezi-ti de ale tale si nu te mai obosi sa observi scama de pe caciula altuia.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Ian 31, 2017 4:31 pm

Baga-mi-as **** peste ma-ta-n casa , cine sloboz esti tu coaie sa comentezi despre oricine , daca-ti pun bicicleta-n spate te crezi in transformers. esti prost la cap ? vrei sa te mint ?
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Konishua
Începător
Începător
Mesaje: 100
Membru din: Mie Iul 27, 2016 8:54 pm

Mar Ian 31, 2017 4:48 pm

Eşti cam terminat de fal, ce treabă ai tu cu ce fac alţii. Stai in banca ta şi vezi-ţi de viaţa ta nu te mai băga unde nu-ţi fierbe oala.
Dacă tu crezi că ai rezolvat ceva cu chestia asta înseamnă că eşti un copil ofticat, cine p**a mea eşti tu de comentezi la alţii?
Uite-te ce chilfă găseşti pe jos şi apoi comentează băi anonimule.
---------------------------------------------------------------------
Doamne ce doamne
Avatar utilizator
viorel315
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Iun 30, 2016 10:55 pm

Mar Ian 31, 2017 5:05 pm

Coaie tu traiesti tare jocurile:))) Te freaca grija de alti sau ca nu te mai baga ea in seama pe tn si gata?? Ai decis sa deschizi un topic ca sa te bage iar in seama si destea?:))) Te faci singur de râs...:*
Avatar utilizator
Andrei?!
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 31, 2017 10:23 am

Mar Ian 31, 2017 6:51 pm

Ce imi place sa vad cum atata lume o apara desi nu nimeni nu stie nimica... eu am adus dovada :)) dovada ta unde este? tu doar ai aruncat cu niste cuvinte fara un print nimica. tu esti prietena la catarama cu Cretzu si cu ownerul de pe Alaska si ne vinzi noua gogosi aici ? eu zic sa zici ce faci tu prin conferintele alea de care zici tu.
Avatar utilizator
adelinne
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Lun Ian 09, 2017 8:55 pm

Mar Ian 31, 2017 7:19 pm

Ce imi place sa vad cum atata lume o apara desi nu nimeni nu stie nimica... eu am adus dovada :)) dovada ta unde este? tu doar ai aruncat cu niste cuvinte fara un print nimica. tu esti prietena la catarama cu Cretzu si cu ownerul de pe Alaska si ne vinzi noua gogosi aici ? eu zic sa zici ce faci tu prin conferintele alea de care zici tu.
Am şi eu o întrebare pentru tine , de căt timp o cunoşti tu ?
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Mie Feb 01, 2017 1:17 am

Ania aka AlinaDjSimiPlay sugatoarea de **** !
Imagine
Avatar utilizator
Esrra
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mar Ian 10, 2017 12:04 pm

Mie Feb 01, 2017 7:31 am

Chinezu scrie:Ania aka AlinaDjSimiPlay sugatoarea de **** !
Eu zic sa te uiti in oglinda inainte sa vorbesti despre mine ;) eu am fost fata finuta si nu am zis putinul ala pe care il stiu despre tine. Daca ai fost crescut la zoo si nu ai auzit de glume ''virtuale'' sezi bland.

Nu mai am ce comenta la adresa pozelor, m-am prins ce incerci sa faci si nu o sa ma duc la nimeni sa ii arat :lol: e fix problema mea cu cine vorbesc si cu cine nu ... Rog pe cineva sa inchida topicul asta
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Feb 01, 2017 7:56 am

Instigarea la ceartă, batjocura sunt interzise și duc la închiderea topicului.
Cei care au jignit au fost sancționați cu WARN.

Topic închis!
Închis