Salut

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Mar Feb 21, 2017 8:23 pm

Hey,salut , da stiu nu are nicio legatura cu metinul dar vr totusi un raspuns,sper sa nu fie inchis.
Am 1,75 m si 87 kg si as vrea sa slabesc daca are cineva un raspuns e bine venit,multumesc
Sper sa nu radeti de mine imi pare rau daca v am deranjat.
PS:Am 17 ani
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mar Feb 21, 2017 8:29 pm

Incearca sa nu mai mananci mult,elimina din alimentatie tot ce e faina si zahar MAI ALES ZAHARUL.Mananca doar 3 mese pe zii,mereu inainte cu juma de ora de fiecare masa bei 500 ML . DIFERENTA DINTRE MESE SA FIE DE MINIM 4 ORE.Mananci,fructe si legume si carne fara grasime si proteine gen ( paste,orez) cand slabesti si vrei sa cresti in masa musculara atunci mananci proteine paste orez si grasimi naturale.Acum ca esti grasut poti manca paste dar cand faci sosul de paste ( ca doar nu le mananci goale ) nu le adaugi deloc ulei BA DA DELOC nici o pitura nici un scuipat, ca sport recomand alergat sau inot,bafta si revino cu un edit sau skype stefan201627 sa iti mai explic , sunt din buzau, bafta
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Feb 22, 2017 12:59 pm

Am zis ca mor =))))))))))))))))))))))))))))) ce raspuns a dat barcelona ma pis pe mine :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Feb 22, 2017 1:03 pm

Păi încearcă să mănânci minim 2 mese pe zi, dimineaţa şi la prânz şi după ora 6 să nu mai mănânci nimic, fructe poți mânca, da nu exagerat că te ia cu dureri de stomac.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Feb 22, 2017 4:21 pm

Da
Avatar utilizator
jawwadx
Începător
Începător
Mesaje: 89
Membru din: Dum Ian 15, 2017 3:15 pm

Mie Feb 22, 2017 5:29 pm

Rămâi nemâncat o săptămână şi gata.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mie Feb 22, 2017 7:31 pm

DicianuC scrie:Am zis ca mor =))))))))))))))))))))))))))))) ce raspuns a dat barcelona ma pis pe mine :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ba frate, din cate am inteles esti inotator sau salvamar,dc nu il ajuti:l si eu am fost in trecut gras,si am zis sa ofer si eu cuiva niste indicii cum sa slabeasca,asta puteai face si tu,bafta :ugeek: daca stii meserie indiferent ca nu ai fost gras, + ca sunt multe dezavantaje cand esti gras, la un sport nu esti acceptat,gagica nu poti sa ai trb sa o tii pe laba si multe altele
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Feb 23, 2017 8:45 am

Nu te înfometa, nu vei reuși mai mult decât să-ți degradezi sănătatea. Nu aici e locul potrivit pentru a căuta diete de slăbire, etc. Du-te la un nutriționist, să te ajute. Nu te lua după curele de slăbire pentru că sistemul alimentar, necesitățile sunt diferite de la persoană la persoană. Oricum, esențial este sportul, condiția fizică. Întreține-te.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Feb 24, 2017 8:04 am

Topic închis!
Închis