PENTRU DIANA

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
LoveTarfe
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:05 pm

Dum Feb 26, 2017 11:46 am

Diana, am fact reclamatie la Mary ala, am si eu o intrebare daca ar fi cu un membru staff de fata crezi ca ar face BUGU? Asta ar veni ca si cum ai face bugu la arcas doar cu un membru STAFF de fata. Nu prea are logica aceasta regula!

Ps: Dar daca voi asa considerati, e ok!
Avatar utilizator
jawwadx
Începător
Începător
Mesaje: 89
Membru din: Dum Ian 15, 2017 3:15 pm

Dum Feb 26, 2017 3:28 pm

Dacă ar fi cu un membru staff de faţă şi ar face bugu ar primi ban după cum scrie în regulament.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Feb 26, 2017 3:30 pm

Nu te pune nimeni sa joci fara un membru staff , salut .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
LoveTarfe
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:05 pm

Dum Feb 26, 2017 3:43 pm

jawwadx scrie:Dacă ar fi cu un membru staff de faţă şi ar face bugu ar primi ban după cum scrie în regulament.
Poi asta e si ideea, cine ar fi prost sa faca BUGU cu un membru staff langa tine?

madalin123 scrie:Nu te pune nimeni sa joci fara un membru staff , salut .
Nu e vorba de "tepe" etc, aici e vorba de BUG, atunci ar trebui sa fie si la arcas la fel cu Bugu, doar daca faci cu un membru staff de fata sa-ti dea ban.
Avatar utilizator
jawwadx
Începător
Începător
Mesaje: 89
Membru din: Dum Ian 15, 2017 3:15 pm

Dum Feb 26, 2017 3:46 pm

LoveTarfe scrie:
jawwadx scrie:Dacă ar fi cu un membru staff de faţă şi ar face bugu ar primi ban după cum scrie în regulament.
Poi asta e si ideea, cine ar fi prost sa faca BUGU cu un membru staff langa tine?

madalin123 scrie:Nu te pune nimeni sa joci fara un membru staff , salut .
Nu e vorba de "tepe" etc, aici e vorba de BUG, atunci ar trebui sa fie si la arcas la fel cu Bugu, doar daca faci cu un membru staff de fata sa-ti dea ban.
Nu cred că ăla se poate considera bug.
Avatar utilizator
LoveTarfe
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:05 pm

Dum Feb 26, 2017 4:11 pm

jawwadx scrie:
LoveTarfe scrie:
jawwadx scrie:Dacă ar fi cu un membru staff de faţă şi ar face bugu ar primi ban după cum scrie în regulament.
Poi asta e si ideea, cine ar fi prost sa faca BUGU cu un membru staff langa tine?

madalin123 scrie:Nu te pune nimeni sa joci fara un membru staff , salut .
Nu e vorba de "tepe" etc, aici e vorba de BUG, atunci ar trebui sa fie si la arcas la fel cu Bugu, doar daca faci cu un membru staff de fata sa-ti dea ban.
Nu cred că ăla se poate considera bug.
Citeste regulamentu, scrie clar ca la BARBUT ai voie sa scri doar /dice daca adaugi ceva in + e BUG.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Feb 26, 2017 6:49 pm

Dacă voi alegeți să jucați fără un membru staff, este alegerea voastră. Vă asumați tot ceea ce urmează după această decizie. Dacă jucătorul trișează, fură sau orice altceva ce nu respectă regulamentul, noi nu ne implicăm.

Topic închis!
Închis