VR LIKE :3

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Sâm Mar 18, 2017 12:08 am

:3

Reinterpretarea samancei
Drawing : 30 minute durata
https://postimg.cc/image/poc4nu97h/


Parere 8-)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
bilibistroc
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Dum Ian 01, 2017 8:11 am

Sâm Mar 18, 2017 11:35 am

Usor cu tatele alea... ca... mna,oricum bravo
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Mar 18, 2017 11:53 am

Bravo.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Sâm Mar 18, 2017 11:58 am

Bravo pentru tate. =))
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Sâm Mar 18, 2017 12:28 pm

bilibistroc scrie:Usor cu tatele alea... ca... mna,oricum bravo
:)))))))) samanca le are si mai mari ,n-am exagerat :))))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Sâm Mar 18, 2017 12:29 pm

Daca ar fi o fata la miss cu tatele astea ,direct fara discutii locul 1 :))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Sâm Mar 18, 2017 1:25 pm

M-as putea rezuma la un simplu "bravo" sau "felicitari", dar nu cred ca aceste cuvinte ar arata adevarata admiratie pe care o am fata de munca pe care o depui pentru realizarea acestor desene. Sincera? Iti urmaresc de ceva vreme activitatea pe forum si ma declar impresionata de creatiile tale. Imi place stilul tau si, la o privire mai atenta se pot observa detaliile care sunt minutios lucrate si asta da valoare unui desen. Si, chiar daca am scris mai sus ca nu ma pot rezuma doar la acel cuvant cliseic si banal, tot vreau sa te felicit pentru munca depusa in realizarea acestui desen, dar si a celorlalte desene ale tale.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Sâm Mar 18, 2017 1:51 pm

Ellen scrie:M-as putea rezuma la un simplu "bravo" sau "felicitari", dar nu cred ca aceste cuvinte ar arata adevarata admiratie pe care o am fata de munca pe care o depui pentru realizarea acestor desene. Sincera? Iti urmaresc de ceva vreme activitatea pe forum si ma declar impresionata de creatiile tale. Imi place stilul tau si, la o privire mai atenta se pot observa detaliile care sunt minutios lucrate si asta da valoare unui desen. Si, chiar daca am scris mai sus ca nu ma pot rezuma doar la acel cuvant cliseic si banal, tot vreau sa te felicit pentru munca depusa in realizarea acestui desen, dar si a celorlalte desene ale tale.
Cred ca in viata mea nimeni nu m-a felicitat in felul asta ...serios ..ma bucura enorm sa vad ca imi înțelegi stilul si cunosti artă ,majoritatea zic ca am talent ...nu e talent ..
Este practica si munca.Toți am reusi ,dar eu ador sa ma perfectionez ,si eu faceam la 6 ani soarele in colțul paginii ,norii parca erau din bucle si oameni din bete:))) ma bucur ca admiri stradania mea , esti o fata cu caracter care se bucura de pe urma altora ,ceea ce acuma nu prea găsesti ,daca mi-ai putea lasa numele tau aici de pe sv si vorbim cand o sa imifie reparat PC-u ca mi-ai face mare drag sa-ti fac un portret sau orice desen doresti .Ly pentru cuvintele frumoase <3
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Sâm Mar 18, 2017 3:15 pm

Paipher scrie:
Ellen scrie:M-as putea rezuma la un simplu "bravo" sau "felicitari", dar nu cred ca aceste cuvinte ar arata adevarata admiratie pe care o am fata de munca pe care o depui pentru realizarea acestor desene. Sincera? Iti urmaresc de ceva vreme activitatea pe forum si ma declar impresionata de creatiile tale. Imi place stilul tau si, la o privire mai atenta se pot observa detaliile care sunt minutios lucrate si asta da valoare unui desen. Si, chiar daca am scris mai sus ca nu ma pot rezuma doar la acel cuvant cliseic si banal, tot vreau sa te felicit pentru munca depusa in realizarea acestui desen, dar si a celorlalte desene ale tale.
Cred ca in viata mea nimeni nu m-a felicitat in felul asta ...serios ..ma bucura enorm sa vad ca imi înțelegi stilul si cunosti artă ,majoritatea zic ca am talent ...nu e talent ..
Este practica si munca.Toți am reusi ,dar eu ador sa ma perfectionez ,si eu faceam la 6 ani soarele in colțul paginii ,norii parca erau din bucle si oameni din bete:))) ma bucur ca admiri stradania mea , esti o fata cu caracter care se bucura de pe urma altora ,ceea ce acuma nu prea găsesti ,daca mi-ai putea lasa numele tau aici de pe sv si vorbim cand o sa imifie reparat PC-u ca mi-ai face mare drag sa-ti fac un portret sau orice desen doresti .Ly pentru cuvintele frumoase <3
Intr-adevar, talentul nu este suficient pentru a performa. Trebuie sa mucesti pentru a te perfectiona si sa-ti dai interesul. Nume pe joc: Ellen. ^.^
Ultima oară modificat Sâm Mar 18, 2017 8:06 pm de către Elenaaa, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Sâm Mar 18, 2017 3:53 pm

Ti-as putea remarca munca si pasiunea printr-un simplu mesaj , dar nu o fac, doresc sa imi exprim in totalitate parerea.
Detii calitatea si pasiunea de a face asemenea portrete,pentru a practica desene de genul acesta trebuie sa dai dovada de o fire calma,rabdatoare, si nu cred ca ai facut acest desen in 5 minute , ci consider ca l-ai facut in minimum 35 de minute,eu te felicit pentru ceea ce esti si pentru ceea ce ti-a oferit cel de sus,spun aceste lucruri deoarece unii doresc sa de vina asemnenea experimentati,ca tine,si nu reusesc,deoarece nu au o pasiune,rabdarea.
Eu unul,te felicit si iti urez succes in viitor, o cariera foarte buna!
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Sâm Mar 18, 2017 4:35 pm

Alliance scrie:Ti-as putea remarca munca si pasiunea printr-un simplu mesaj , dar nu o fac, doresc sa imi exprim in totalitate parerea.
Detii calitatea si pasiunea de a face asemenea portrete,pentru a practica desene de genul acesta trebuie sa dai dovada de o fire calma,rabdatoare, si nu cred ca ai facut acest desen in 5 minute , ci consider ca l-ai facut in minimum 35 de minute,eu te felicit pentru ceea ce esti si pentru ceea ce ti-a oferit cel de sus,spun aceste lucruri deoarece unii doresc sa de vina asemnenea experimentati,ca tine,si nu reusesc,deoarece nu au o pasiune,rabdarea.
Eu unul,te felicit si iti urez succes in viitor, o cariera foarte buna!
Ma bucur ca apreciezi munca mea ,pentru mine nu mai e asa wow acest portret ,vreau mai mult ,vreau sa fie cat mai magice posibile . Arta e magica , daca stii s-o creezi . Chiar ma bucur sa vad oameni care apreciază arta si iti multumesc<3
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Mar 21, 2017 8:09 am

Topic închis!
Închis