Cică ţepar =))))))))))))))))))))))))))

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Akatzuke
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Ian 20, 2017 12:35 pm

Mar Mar 21, 2017 10:17 pm

Dacă nu am oferit primul ,a anunţat repede pe strigă că sunt ţepar =))))))) , a venit cu un intermediar anonim ,mai mult ca sigur este tot el pe acel cont şi vine la mine cu figuri să vând turbanul şi sa facem tranzacţia =))))))).
TrokiLaZ , a ajuns un anonim să mă facă ţepar ,vai băga mi aş .... în voi de javre ordinare de copii ce sunteţi
Dovadă :
PLIN DE ANONIMII PROŞII CĂUTÂND ŢEPE ŞI NEREUŞINDU-LE PROCEDEAZĂ LA AŞA CEVA,ŞI UNELE PERSOANE CHIAR CRED SPUSELE ANONIMULUI
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mar Mar 21, 2017 10:23 pm

Akatzuke scrie:Dacă nu am oferit primul ,a anunţat repede pe strigă că sunt ţepar =))))))) , a venit cu un intermediar anonim ,mai mult ca sigur este tot el pe acel cont şi vine la mine cu figuri să vând turbanul şi sa facem tranzacţia =))))))).
TrokiLaZ , a ajuns un anonim să mă facă ţepar ,vai băga mi aş .... în voi de javre ordinare de copii ce sunteţi
Dovadă :
PLIN DE ANONIMII PROŞII CĂUTÂND ŢEPE ŞI NEREUŞINDU-LE PROCEDEAZĂ LA AŞA CEVA,ŞI UNELE PERSOANE CHIAR CRED SPUSELE ANONIMULUI
Csf , n-ai csf
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Mar 22, 2017 8:49 am

ţeparule
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Mie Mar 22, 2017 9:47 am

Acele paranteze de la titlu mi-au dat cancer. :|
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mie Mar 22, 2017 9:48 am

Nelvin scrie:Acele paranteze de la titlu mi-au dat cancer. :|
Lol
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Joi Mar 23, 2017 8:52 pm

Semnele =)))))))))))))))))))))))))) nu au ce cauta in titlu.
Odata cu inregistrarea unui cont pe Metin2LastFight esti de acord cu reguliile si conditiile.
Echipa Metin2LastFight nu raspunde de itemele,licorile,pestii s.a.m.d pierdute de dumneavoastra,doar in cazuri in care este vorba despre Armura King (Armura Rege) (King Armor) s.a.m.d
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Vin Mar 24, 2017 10:38 pm

StefanX scrie:Semnele =)))))))))))))))))))))))))) nu au ce cauta in titlu.
Odata cu inregistrarea unui cont pe Metin2LastFight esti de acord cu reguliile si conditiile.
Echipa Metin2LastFight nu raspunde de itemele,licorile,pestii s.a.m.d pierdute de dumneavoastra,doar in cazuri in care este vorba despre Armura King (Armura Rege) (King Armor) s.a.m.d
Faci pe filosofu?
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Mar 25, 2017 10:27 am

Topic închis!
Închis