Jawwad.. tepar la barbut nu credeam niciodata

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 105
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm

Dum Mar 26, 2017 11:05 am

PaipherX scrie:
Jawwad scrie:
strawbz112 scrie:Esti 1 player cu vechime pe server, nu se astepta nimenii sa furi. Asta e jawwad...jocul schimba lumea...
draganadrian12 scrie:Jawwad, nimeni nu credea ca o sa dai vreodata teapa pe LF
Apofis scrie:Parcă era de incredere jawwad ăsta :))) Unde sunt aia de il pupau atat in cur că el nu fură ? Și mai voia să devină și helper ofofof.. păi ce să zic după acest video părerea mea este că merită SA !
kuarez scrie:Nu il cred in stare..... Poate chiar are o problema astepta si tu pana diseara si dupa vezi daca e asa sau nu , sa nu ziceti ca ii iau apararea sau ceva dar daca pana diseara nu ti le da atunci puteti sa-l acuzati si ar fii un soc si pentru mine .
CetoD scrie:Jawwad, nu credeam ca o sa furi.
nr1mental scrie:pur si simplu asta mary a castigat si ala s a pus afk :-j
Nagara scrie:Dovezile sunt destul de clare, se vede in filmare ca omu a furat.
Dar desigur,dupa cum zicea si (Blue) nu prea are ce sa-i faca,da ar trebui sanctionat sau sa fie pus sa-i returneze itm lui Mari. :D
PachiNoDIE scrie:Jawwarde erai map 1 si tineai barbuturi cu astia .. acum vad ca furi 2 colorate urat din partea ta nu ma asteptam. Jocul schimba omul nu am ce zice ..
DavidHD scrie:Jawwad marele intermediar dă ţeapă. Şoc şi groază.
Daniy scrie:Jawad fură de când îl ştiu , csf BORĂCIME ncsf
priNg scrie:Jawwad , nimeni nu credea vreodata ca o sa furi in **** mea daile inapoi la baiat . Si fi barbat nu femeie sa mori pt 2 colorate ..
PaipherX scrie:Te stiam corect Jawwad ,e adevarat ca e doar un joc ,dar pana si jocul schimba lumea ,fii om iar ,cere-ti scuze si da-le la om .
Uitaţi-vă iar la ce a scris Mary.
Bun ,vad ,dar nu ma fă pupincurista vorbind la general ,la ce lup singuratic is eu ,nu cred ca is genu sa ma dau bine pe langa cineva .Au fost videouri destul de clare ,ok ?Nu vreau sa ma bagi in oala altora ,seara buna.
practic tot a furat mi-a oprit un COLORAT . unu l-a pastrat pentru el saracia cate un UP sa-l vada lumea
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Mar 26, 2017 11:08 am

maryn scrie: practic tot a furat mi-a oprit un COLORAT . unu l-a pastrat pentru el saracia cate un UP sa-l vada lumea
După ce că ai venit ieri la mine şi mi-ai zis să-ţi dau costumul tău înapoi, ţi l-am dat, şi acum ce faci? Iar zici că te-am furat? De ce ţi-aş mai da şi costumul ăluia după ce ai făcut topic pe forum înainte să vorbeşti cu mine? Mi-ai spus să-ţi dau costumul tău înapoi şi unul să îl păstrez eu, aşa am făcut şi acum ce faci? :lol: Acum ai spus să dau costumul unui player ca să nu fie la mine, ai poză mai jos.
Ultima oară modificat Dum Mar 26, 2017 11:23 am de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Mar 26, 2017 11:19 am

Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 105
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm

Dum Mar 26, 2017 11:32 am

Voi sunteti prieteni coaie , pisa-m-as pe voi . i-ai dat lui si el ti-l da inapoi taci dracu bai saracie cand ti-am zis sa dam lu unu incepator , nu ai vrut
Avatar utilizator
Akatzuke
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Ian 20, 2017 12:35 pm

Dum Mar 26, 2017 5:06 pm

Bravo ţepare,mare caracter.
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Dum Mar 26, 2017 5:18 pm

REGULI BARBUT

Acest regulament trebuie citit obligatoriu de către toți participanții la barbut. Participanții nu au dreptul de a spune că nu au fost conștienți de acest regulament sau conținutul său. Regulamentul poate fi schimbat în orice moment și este datoria jucătorilor să verifice zilnic.

Aveți dreptul la 5 runde de barbut, cu jucători diferiți. Fiecare rundă poate fi precedată de o singură revanșă. (5x2=10 în total, în cazul în care doriți și revansă.)
Abatere => ban 7 zile. Nu încercați să păcăliți staff-ul. Vom face verificări, iar cine va fi prins pe alt cont/caracter, va fi sancționat mai aspru.
Orice bug este sancționat cu ban conform regulamentului.
Singura comandă permisă este /dice
Nu aveți voie să jucați pe King (Armură Rege)
Miza (pariul) maximă va fi de 10 accesorii sau iteme în valoare de 10 accesorii.
Începeți runda doar după ce aveți acordul membrului STAFF. Numărul maxim de mâini este 10. Înainte de fiecare mână, așteptați ca membrul STAFF să spună scorul și "GO" pentru începerea următoarei mâini.
Abatere => punct adversarului.
Nu se trag martori sau spectatori.
Ascultați de membrul STAFF care intermediază.
Reprezentanții vor asista între orele 10:00 - 12:00 și 18:00 - 20:00 (ora României) doar in weekend. Aceștia pot refuza din motive temeinice să intermedieze.
Membri STAFF pot asista oricând, dacă au timp liber și bunăvointă. Dacă sunteți refuzați, nu insistați.

Singurii intermediari fac parte din echipă (STAFF). Nu suntem responsabili pentru eventualele țepe luate în absența unui membru STAFF. Sunteți direct răspunzători pentru faptele/alegerile voastre. Jucați responsabil!

Practic,nu-i tepar.S-a adaugat o regula noua la barbut,daca tu nu vrei sa faci barbut cu asistarea unui membru al echipei,este strict problema ta!
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Lun Mar 27, 2017 2:32 am

Dă-te dracu de ţepar prost jawwad
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Lun Mar 27, 2017 2:45 pm

V ati gasit si voi sa l faceti tepar si nebunii. La marea majoritate de aici daca va pun un dread in negot fugiti cu el.
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Mar 27, 2017 3:34 pm

LeeDamassy scrie:V ati gasit si voi sa l faceti tepar si nebunii. La marea majoritate de aici daca va pun un dread in negot fugiti cu el.
Am patit cu un vip asa .L-o pus negot si da accept si fac ,,ne cunoastem ? De ce vrei sa mi-l dai ?" Si cica nu are nevoie de el ca cica se lasa si nu l-am luat ,si i-am zis sa-l bage depozit in caz ca se reapuca . :> Nu toti suntem la fel
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Lun Mar 27, 2017 5:53 pm

Ti.am zis că esti prost.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mar Mar 28, 2017 2:48 am

Apofis scrie:Parcă era de incredere jawwad ăsta :))) Unde sunt aia de il pupau atat in cur că el nu fură ? Și mai voia să devină și helper ofofof.. păi ce să zic după acest video părerea mea este că merită SA !
Cum să merite SA după ce a furat, eşti prost ?
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Mar Mar 28, 2017 6:05 am

CetoD scrie:
Apofis scrie:Parcă era de incredere jawwad ăsta :))) Unde sunt aia de il pupau atat in cur că el nu fură ? Și mai voia să devină și helper ofofof.. păi ce să zic după acest video părerea mea este că merită SA !
Cum să merite SA după ce a furat, eşti prost ?
Era ironic .
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 105
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm

Mar Mar 28, 2017 7:27 pm

am auzit ca a furat si 2 violete lol .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Mar 30, 2017 8:12 pm

maryn scrie:am auzit ca a furat si 2 violete lol .
adevărat.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Apr 02, 2017 3:11 pm

Topic închis!
Închis