<3 !

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 12:33 am

Pentru un ultim mesaj care stiu ca s-a mai repetat de multe ori in trecut , acuma vreau sa fiu sincer si sa nu mai dau inapoi , mi-a facut placere maxima sa lucrez iar in Comunitatea Metin2LastFight , poate unii dintre voi are pica rau pe mine pentru tot ce am facut de cand am fost in STAFF ca v-am dat ban sau mute chiar daca imi erati prieteni si vreau sa imi cer scuze pentru tot si sa imi cer scuze fata de STAFF pentru greselile facute de mine , contul mi-a fost banat pe care muncisem facusem intr-un final 103k minute stand pe el atata timp si multi ma cunosc ca inainte am luat ban de multe ori in trecut acum 1 an aproape sau mai mult si m-am cumintit pe baza ca nu am vrut sa pierd prieteni si mai multe chestii , acuma reintrand in STAFF a 3 oara am reusit sa ma mobilizez in toate greselile , comportament si tot asa , vreau sa clarificam multe chestii spunand ca da am gresit de am luat ban , da am fost eu prostu' care nu a stiut 2 reguli si pe baza asta am luat BAN si merit nu zic ca nu merit ca eu ma credeam capabil sa rezolv dar nu a fost chiar asa , de asemenea eu consider ca imi merit ban-ul , multumesc prietenilor inca odata ca au fost alaturi de mine si m-au sprijinit in anumite circumstante si sa multumesc inca odata STAFF-ului ca m-au primit in STAFF si am reusit sa ii ajut cu cat am putut si de cate ori au nevoie de mine nu zic nu respect din toate punctele de vedere.
Ne mai auzim. :x :x
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Mai 18, 2017 12:36 am

In opinia mea era okay doar remove ,dar decizia nu e a mea sau a unui player . S-a luat decizia la cel mai mare nivel .Baftă in viata reală băiete ,ai grija ce faci cu viata ta.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Mai 18, 2017 12:41 am

Athero, noi doi am avut o cearta din cauza la Zuză, te-am crezut un om de tot rahatul sa spun asa pana am inceput sa te cunosc, sa vad ce fel de om esti, sa vad cum te-ai schimbat, esti un om de nota 11 si eu, acum ca si player iti multumesc pentru toată munca depusa ai ajutat foarte mult aceasta comunitate sau cum ii mai zic eu "familia LF".

Noi mai ținem legătură pe wapp/skype oricand ai nevoie de mine iti sunt acolo, ca sunt sigur ca si tu ai face asta, respect bro si oricum te reapuci tu, nu ma lasi singur cu Ale:)))
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Mai 18, 2017 12:45 am

Ai făcut o treabă bună cât timp ai fost în echipă, dar cum ai spus şi tu ai greşit şi trebuie să-ţi asumi greşelile făcute. Îţi urez succes în ceea ce îţi propui să faci şi multă baftă.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Joi Mai 18, 2017 12:46 am

Asa a fost si in cazul meu, ban permanent + remove. Frate, nu am nicio boala pe tine pentru ca mi-ai dat ban permanent si am fost scos din functie, a fost vina mea. Te respect si succes in continuare! <3
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Joi Mai 18, 2017 12:48 am

După părerea mea, ai fost unul dintre cei mai buni membrii din staff dacă nu cel mai bun, ți-ai făcut treaba super bine, ai fost un prieten bun. #RespectAthero. Multă baftă pe plan virtual și mult succes in viața reală.<3 Te pup frate :*
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Joi Mai 18, 2017 1:07 am

Nu credeam că voi ajunge aici , baftă multă in viaţa reală fratele meu .. Ai grijă de tine şi de Allexa .. Ne mai auzim noi

#5GĂLEŢIDEAPĂTALPĂ
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Joi Mai 18, 2017 1:11 am

Mi-a facut placere sa lucrez cu tine (si drept coleg de echipa, si drept amic). Numai noi stim cat de mult am ras impreuna in conferinte si cate amintiri ne-am facut. Important acum este sa iti dai seama ca totul merge mai departe. Oamenii detin abilitatea de a se adapta la schimbari si de a evolua. Trebuie doar sa ne dam seama cum sa profitam de aceasta.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Kioshin
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Apr 19, 2017 3:57 pm

Joi Mai 18, 2017 1:12 am

Bai frate , baftă în continuare , la ce activități ai avut înainte pe sv si de cate ori ai fost in staff nu meritai ban pe cont... remove era ok , dar ban.. prin asta putem sa ne dam si noi seama cine face " sforile" pe acest joc ... Ce sa mai zic, baftă în continuare ( Thinker)
Avatar utilizator
iarrow
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 15, 2017 6:24 pm

Joi Mai 18, 2017 1:13 am

#RespectAthero Din parter mea si a celor din BlackWin si iArrowVsDeea Ai respectele mele Bafta in continuare
Ultima oară modificat Joi Mai 18, 2017 1:28 am de către iarrow, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Nagara
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Feb 10, 2017 3:09 am

Joi Mai 18, 2017 1:13 am

După părerea mea, ai fost unul dintre cei mai buni membrii din staff , ți-ai făcut treaba super bine, ai fost un prieten foarte bun. #Respect :(
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:23 am

Paipher scrie:In opinia mea era okay doar remove ,dar decizia nu e a mea sau a unui player . S-a luat decizia la cel mai mare nivel .Baftă in viata reală băiete ,ai grija ce faci cu viata ta.

Multumesc frumos <3 , Nu am apucat sa te cunosc dar esti o fata de treaba.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:24 am

No1LikeMe scrie:Athero, noi doi am avut o cearta din cauza la Zuză, te-am crezut un om de tot rahatul sa spun asa pana am inceput sa te cunosc, sa vad ce fel de om esti, sa vad cum te-ai schimbat, esti un om de nota 11 si eu, acum ca si player iti multumesc pentru toată munca depusa ai ajutat foarte mult aceasta comunitate sau cum ii mai zic eu "familia LF".

Noi mai ținem legătură pe wapp/skype oricand ai nevoie de mine iti sunt acolo, ca sunt sigur ca si tu ai face asta, respect bro si oricum te reapuci tu, nu ma lasi singur cu Ale:)))

Cu toate certurile noastre , ne-am impacat si am devenit prieteni buni <3 mult succes <3
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:29 am

[H]Jawwad scrie:Ai făcut o treabă bună cât timp ai fost în echipă, dar cum ai spus şi tu ai greşit şi trebuie să-ţi asumi greşelile făcute. Îţi urez succes în ceea ce îţi propui să faci şi multă baftă.
Mi-a facut placere Jawwad sa te cunosc , esti baiat de nota 10 si de treaba.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:30 am

Torrio scrie:Asa a fost si in cazul meu, ban permanent + remove. Frate, nu am nicio boala pe tine pentru ca mi-ai dat ban permanent si am fost scos din functie, a fost vina mea. Te respect si succes in continuare! <3

Stiu ca esti nervos pe mine dar acuma din partea ta suntem chit :* Succes frate :))
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:31 am

Kaisen scrie:După părerea mea, ai fost unul dintre cei mai buni membrii din staff dacă nu cel mai bun, ți-ai făcut treaba super bine, ai fost un prieten bun. #RespectAthero. Multă baftă pe plan virtual și mult succes in viața reală.<3 Te pup frate :*

Esti un prieten bun , te respect mult bafta in continuare <3 <3 pwp
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:33 am

[GM]Kidde scrie:Nu credeam că voi ajunge aici , baftă multă in viaţa reală fratele meu .. Ai grijă de tine şi de Allexa .. Ne mai auzim noi

#5GĂLEŢIDEAPĂTALPĂ
#5GaletiDeApaTalpa , mult succes in continuare frate <3 sa te vad sus in grad <3
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 18, 2017 1:35 am

Succes in viata reala,te-ai schimbat mult de cand ai primit gradul SGM si aici nu ma refer ca dadeai mute la "prieteni",stii tu mai bine. Succes in continuare cu Alexa.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:36 am

[GA]Reaper scrie:Mi-a facut placere sa lucrez cu tine (si drept coleg de echipa, si drept amic). Numai noi stim cat de mult am ras impreuna in conferinte si cate amintiri ne-am facut. Important acum este sa iti dai seama ca totul merge mai departe. Oamenii detin abilitatea de a se adapta la schimbari si de a evolua. Trebuie doar sa ne dam seama cum sa profitam de aceasta.

Sincer Reaper noi doi cum eram inainte ne-am ciondanit mult aduti aminte doar de cate ori am luat ban =))) si am ajuns sa fim prieteni buni si sa ne intelegem , am mare respect pentru tine atat cat si pentru echipa STAFF <3 Pwp fratelo.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:39 am

Kioshin scrie:Bai frate , baftă în continuare , la ce activități ai avut înainte pe sv si de cate ori ai fost in staff nu meritai ban pe cont... remove era ok , dar ban.. prin asta putem sa ne dam si noi seama cine face " sforile" pe acest joc ... Ce sa mai zic, baftă în continuare ( Thinker)
Bafta fratele meu stiu ca si tu te-ai lasat si la fel iti urez mult succes in viata reala <3
Imagine
Închis