<3 !

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:44 am

iarrow scrie:#RespectAthero Din parter mea si a celor din BlackWin si iArrowVsDeea Ai respectele mele Bafta in continuare
Nu am apucat sa te cunosc asa bine fratele meu dar cat de putin am apucat sa te cunosc si esti un baiat de treaba.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:47 am

Nagara scrie:După părerea mea, ai fost unul dintre cei mai buni membrii din staff , ți-ai făcut treaba super bine, ai fost un prieten foarte bun. #Respect :(

Mult succes Nagara este un baiat de nota 10 si cred ca o sa te descurci in STAFF.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 1:50 am

MrDici scrie:Succes in viata reala,te-ai schimbat mult de cand ai primit gradul SGM si aici nu ma refer ca dadeai mute la "prieteni",stii tu mai bine. Succes in continuare cu Alexa.
Stiu Dici , te respect mult am fost atata timp la tine in breasla si esti un om de nota 10 bafta in continuare si tie si multumesc pentru ca ne sustii pe mine si Allexa.
Imagine
Avatar utilizator
[TITAN]LupulCenusiu
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:54 pm

Joi Mai 18, 2017 7:50 am

Ce ? De ce ? . Dupa atata munca depusa dupa ce va facut treaba . HUUUUUOOOOOOO staff-ul DEMISIA rusine ca altii muncesc pe server si voi stati cu pulele in sus HUUUUUOOOOOO pacat de David ca e un baiat bun si i-ati dat cu piciorul . David ai tot respectul meu ..... n-ai cu cine n-ai cu cine ....d-aia nu dam inainte ....
Avatar utilizator
MT2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:17 pm
Oraş: × Вαd Hαbiтs ×
Status: » All we got is us «

Joi Mai 18, 2017 9:20 am

Vezi cf pe viitor mă, fraiere. Aveți grijă de voi, puups. <3
ɒтɘʟoqнoвiɒ Imagine Imagine
Avatar utilizator
Chron
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 161
Membru din: Joi Apr 06, 2017 9:23 am

Joi Mai 18, 2017 10:54 am

Un baiat de nota 10,ti-ai facut treaba cat timp ai facut parte din Echipa Metin2LF,succes in viata reala.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 18, 2017 1:25 pm

[TITAN]LupulCenusiu scrie:Ce ? De ce ? . Dupa atata munca depusa dupa ce va facut treaba . HUUUUUOOOOOOO staff-ul DEMISIA rusine ca altii muncesc pe server si voi stati cu pulele in sus HUUUUUOOOOOO pacat de David ca e un baiat bun si i-ati dat cu piciorul . David ai tot respectul meu ..... n-ai cu cine n-ai cu cine ....d-aia nu dam inainte ....

Nu primesti oase daca faci pe labradoru.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Mai 18, 2017 1:28 pm

Imi pare sincer rau ca s-a ajuns aici. Am sapat atat de mult in trecut incat am gasit aceste greseli. Mi-a fost extrem de greu sa spun "STOP" acum, dar nu am avut inctoro. Poate asa , vor vedea si playerii ca pe primul loc ramane corectitudinea fata de ei, apoi altceva. Athero e unul din cei mai buni prieteni ai mei, un om pe care te poti baza mereu, un om care stie sa-ti ofere un sfat si in acelasi timp stie sa te si asculte. Stie cand e momentul sa vorbeasca si desemenea cand sa taca. Cu toate astea, nu am lasat prietenia sa ne intunece gandirea. Am tratat situatia la rece si am luat decizia care l-a scos pe Athero din functie. Multa bafta Athero, atat pe server in cazul in care ramai cat si in viata reala! Sa ai grija de Allexa si succes in tot ceea ce faci. Te pup :-*
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Joi Mai 18, 2017 1:56 pm

Multa bafta in viata reala si cine stie poate te reintorci.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 2:02 pm

[SA]Kepe scrie:Imi pare sincer rau ca s-a ajuns aici. Am sapat atat de mult in trecut incat am gasit aceste greseli. Mi-a fost extrem de greu sa spun "STOP" acum, dar nu am avut inctoro. Poate asa , vor vedea si playerii ca pe primul loc ramane corectitudinea fata de ei, apoi altceva. Athero e unul din cei mai buni prieteni ai mei, un om pe care te poti baza mereu, un om care stie sa-ti ofere un sfat si in acelasi timp stie sa te si asculte. Stie cand e momentul sa vorbeasca si desemenea cand sa taca. Cu toate astea, nu am lasat prietenia sa ne intunece gandirea. Am tratat situatia la rece si am luat decizia care l-a scos pe Athero din functie. Multa bafta Athero, atat pe server in cazul in care ramai cat si in viata reala! Sa ai grija de Allexa si succes in tot ceea ce faci. Te pup :-*
Mi-a facut placere Kepe sa lucram iar impreuna , mi-a placut mult sa ajut serverul si sa va ajut , esti un prieten de nota 1`0 nu as avea ceva de reprosat in privinta ta , mi-ai fost alaturi in acelasi timp ti-am fost alaturi cand ai avut nevoie de mine , am ras impreuna toti in confa in momente frumoase , am rezolvat probleme impreuna , v-am ajutat cum am putut eu in continuare o sa mai intru cu Allexa pe server asa sa stau cu voi ! Esti un prieten adevarat . Pup.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Joi Mai 18, 2017 2:37 pm

Multa bafta in viata reala Athero!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 18, 2017 2:43 pm

Fanni scrie:Multa bafta in viata reala Athero!
La fel Fanni <3
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 18, 2017 4:07 pm

Îți urez mult succes în viața reală și împliniri pe toate planurile !
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 18, 2017 5:08 pm

Baftă în viață taximetristul meu preferat. Ținem legătura!
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Joi Mai 18, 2017 7:44 pm

Bafta, ma chemi la nunta.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Riya
Începător
Începător
Mesaje: 99
Membru din: Joi Iul 21, 2016 1:44 pm

Joi Mai 18, 2017 8:30 pm

Bafta!
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Joi Mai 18, 2017 10:10 pm

Athero a fost sanctionat cu ban permanent pe FORUM
Motiv : Ai facut un video cu blue.

TOPIC CLOSED!
Închis