TOP #5 Jucători

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Lun Iun 05, 2017 8:21 pm

Salutare prieteni, am creat acest videoclip pentru a arăta lumii care sunt playerii care s-au remarcat printr-o multitudine de realizări. Acest top nu poate fi privit ca un top exact, e bazat doar pe realizările acestora din perspectiva mea. Curând, voi începe să postez o multitudine de videoclipuri. Aveti link-ul aici: VIZIONARE PLĂCUTĂ !
Ultima oară modificat Mar Iun 06, 2017 12:28 pm de către NAVY, modificat 1 dată în total.
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Iun 05, 2017 8:27 pm

"Acesta este un tot bazat pe realizari", wtf ? ce realizari au predau si selle ? Unde este BUZZ care este in top 2 cu 250k minute si are 2 pvp-uri random castigate ? Sa nu mai spun de RegreT care are vreo 3-4 pvp-uri random si 2 rase castigate. Astia-s playeri migranti de pe alte seervere, nici de cum veterani cu realizari ai server-ului. Penibil video , se vede ca joci de o luna pe svr. :)) :))
Ultima oară modificat Lun Iun 05, 2017 8:30 pm de către PvM Easy Metin2, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Ioanna
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 185
Membru din: Sâm Ian 09, 2016 12:12 am

Lun Iun 05, 2017 8:29 pm

Adi scrie:"Acesta este un tot bazat pe realizari", wtf ? ce realizari au predau si selle ? Unde este BUZZ care este in top 2 cu 250k minute si 2 pvp-uri random castigate ? Sa nu mai spun de RegreT care are vreo 3-4 pvp-uri random si 2 rase castigate. Astia-s playeri migranti de pe alte seervere, nici de cum veterani cu realizari ai server-ului. Penibil video :)) :))
Exact :))
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Lun Iun 05, 2017 8:31 pm

Adi scrie:"Acesta este un tot bazat pe realizari", wtf ? ce realizari au predau si selle ? Unde este BUZZ care este in top 2 cu 250k minute si 2 pvp-uri random castigate ? Sa nu mai spun de RegreT care are vreo 3-4 pvp-uri random si 2 rase castigate. Astia-s playeri migranti de pe alte seervere, nici de cum veterani cu realizari ai server-ului. Penibil video :)) :))
Adevarat, dar totusi, eu de ce nu sunt acolo ? :))))
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Lun Iun 05, 2017 8:42 pm

Este top5, desigur, pot fi mai multi dar după părerea mea, ei au avut cea mai mare evolutie: canal yt; vechime;
turnee câștigate, afirmare. Vă rog să citiți până la final, este doar din perspectiva mea. Și am specificat că nu poati fi cel exact. Baftă.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Iun 05, 2017 9:42 pm

Adi scrie:"Acesta este un tot bazat pe realizari", wtf ? ce realizari au predau si selle ? Unde este BUZZ care este in top 2 cu 250k minute si are 2 pvp-uri random castigate ? Sa nu mai spun de RegreT care are vreo 3-4 pvp-uri random si 2 rase castigate. Astia-s playeri migranti de pe alte seervere, nici de cum veterani cu realizari ai server-ului. Penibil video , se vede ca joci de o luna pe svr. :)) :))
Idem..:))) Este un top praff...
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Lun Iun 05, 2017 10:22 pm

Adi scrie:"Acesta este un tot bazat pe realizari", wtf ? ce realizari au predau si selle ? Unde este BUZZ care este in top 2 cu 250k minute si are 2 pvp-uri random castigate ? Sa nu mai spun de RegreT care are vreo 3-4 pvp-uri random si 2 rase castigate. Astia-s playeri migranti de pe alte seervere, nici de cum veterani cu realizari ai server-ului. Penibil video , se vede ca joci de o luna pe svr. :)) :))
Ce aveti cu baiatul .. pana la urma e singurul care a facut video de acest gen .. bine , s-a axat pe acei playeri care in momentul de fata numai joc .. ! Data viitoare cred ca va face cu cei prezenti , nu ? :))
Avatar utilizator
xMary
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mar Iun 06, 2017 7:56 am

Mar Iun 06, 2017 7:59 am

Sa-l pui pe selle royal primu .. asta inseamna sa fii .. =]
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 06, 2017 9:12 am

Eu zic sa stergi video pentru ca te faci de ras,asta e Top 5 cei mai ratati playeri(exceptie Koni),sunt altii pe server cu multe realizari la nivel de player cat si la nivel de bresle ,unde e zonehell care a realizat 1 luna on 24/24 in locul lui secret din map1 galben ? :))
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Mar Iun 06, 2017 9:50 am

SelleRoyal? AxelT?
In opinia mea, topul ar fi trebuit sa fie astfel :
5. Kexo
4. Konishua
3. Predau69
2. KadewwLK (daca tot o dam pe ninja de pe LF)
1. Mexicano.
SelleRoyal era doar un ingamfat cu arfe de vedeta.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mar Iun 06, 2017 9:58 am

1BUZZ - criticat
2BUZZ - criticar
3BUZZ - criticar
4BUZZ - criticar
5BUZZ - criticar sau sa il bagi in top pe Andrei ala ca a furat vreo 300 de accesorii
sau pe dici cu 50acc furate etc..
Avatar utilizator
xMary
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mar Iun 06, 2017 7:56 am

Mar Iun 06, 2017 11:35 am

MrDici scrie:Eu zic sa stergi video pentru ca te faci de ras,asta e Top 5 cei mai ratati playeri(exceptie Koni),sunt altii pe server cu multe realizari la nivel de player cat si la nivel de bresle ,unde e zonehell care a realizat 1 luna on 24/24 in locul lui secret din map1 galben ? :))
:)))) caterinca rau baiatu ala :))
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Mar Iun 06, 2017 4:23 pm

Io unde sunt ?=)) Am avut pvp pe 4 rase odată , am batut toti playeri cap coada :))) . top de căcat
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Iun 06, 2017 5:11 pm

Adi scrie:"Acesta este un tot bazat pe realizari", wtf ? ce realizari au predau si selle ? Unde este BUZZ care este in top 2 cu 250k minute si are 2 pvp-uri random castigate ? Sa nu mai spun de RegreT care are vreo 3-4 pvp-uri random si 2 rase castigate. Astia-s playeri migranti de pe alte seervere, nici de cum veterani cu realizari ai server-ului. Penibil video , se vede ca joci de o luna pe svr. :)) :))
Adi are maximă dreptate aici, oricum..felicitări pentru munca depusă, apreciez asta.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Iun 16, 2017 8:42 pm

Topic închis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis