LF nr 1!

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului.
Neconectat
NoNNeI
Membru avansat
Membru avansat
Oraş: Rm. Vâlcea
Status: Work hard or go home
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Habarnam ;)

LF nr 1!

Mesajde NoNNeI » Mar Sep 12, 2017 9:37 pm

Helau ;) Cred ca a venit momentul sa spun si eu STOP metinului.Doi ani si jumatate de zile de metin 2 lf cred ca mi-au ajuns.Imi pare sincer rau pe cei care i-am jignit,pe cei care i-am amenintat,pe cei care i-am suparat :) Sincer sa va spun nu prea mi-a placut sa am dusmani,desi in 2 ani si jumatate am avut multi. Lasati metinul copii ca nu ajuta la nimic sincer.Zi si noapte regret ca am auzit de acest joc.Cum spunea si Effes si Evelline intr-un topic,uitam sa mai fim noi,uitam de realitate.LF a fost cel mai bun metin pe care l-am jucat vreodata!Puneti mana pe carte ca tara geme de prostie :) Bafta cu
scoala,facultatea, metinul,bafta in viata reala,bafta cu barbutul,bafta cu relatiile,bafta cu ce vreti voi =))) Stima si respect! PS:Blue esti cel mai pizdos owner =)))
Imagine
VL99NEY

Acest subiect are 28 răspunsuri.

Trebuie să fii membru înregistrat și autentificat pentru a vedea răspunsurile din acest subiect.

Înregistrare Autentificare

Înapoi la “Discuţii generale”