BlackTerror

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mie Noi 01, 2017 9:59 pm

up pt hateri
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 2:18 am

sebastian1111 scrie:La vârsta ta multi isi intemeiaza o familie, o familie în real life, nu pe metin =))))
Oricum, bravo, ai o breasla cu multi copii cretini, ( aici ar fi extrem de multe exemple de dat, stii şi tu asta indeferent de ce spui ) dar care, intr-adevar, s-a remarcat pe metin, dar atat. Va limitati la niste pixeli dragilor ceea ce este pacat. Dar este alegerea voastra! :*
Bla bla bla ..m-am plictisit
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 2:19 am

Paipher scrie:
MrDici scrie:
Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
E un joc,toti ne enervam,injuram etc pentru ca te enervezi cand vezi prosti,mna :)))

PS: Astia de 14-15 ani gen Paipher care ati răspuns în ras sau bataie de joc mai bine va abtineti ca dati dovada doar de prostie. Pace voua oameni cu mintea la genunchii broastei ! :*
17 puiule am , poţi avea 30-40 nu ma intereseaza ,dar tu trăiesti grav jocu asta .Ai mai multi prieteni pe un joc decat ai în realitate salvamare. Tu aici stai 24/24 ,aici te combini cu samance , aici faci nunta ,aici mori.
Tu zici de noi cum ne comportam, dar tu injuri mai rau ca la usa cortului.
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 2:22 am

Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
Macar noi nu mintim in legatura cu varsta noastra fata de tine pwp .
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Noi 02, 2017 9:58 am

farmeri mi se rupe de voi sunteti slabi nu vorbiti de pvm-uri ca in 2 sapt iesiti de pe ro
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 11:53 am

Alin scrie:farmeri mi se rupe de voi sunteti slabi nu vorbiti de pvm-uri ca în 2 sapt iesiti de pe ro
D-aia luati bataie zilnic :)))
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Noi 02, 2017 12:42 pm

MrDici scrie:Salut ,vreau sa dezbat un subiect legat de BlackTerror şi de mine personal pentru ca face parte din mine BlackTerror. Tot aud ca ne-am format pe acest server (Last Fight) ,nu dragii mei ,daca dati un search pe YT Soky sau BlackTerror vezi gasi rezultate de pe RO ,eu fiind copil 16-17 jucam cu TheGodFather şi UlSan pe Sagitta insa pe parcurs mi-am dat seama sa-mi personalizez numele cu Dici sau MrDici sau iDici. Cine ma stie ma cunoaste. BlackTerror are o experienta de 6 ani în categoria metin2,niciodata nu ne-am considerat nr1, playerii pe LF au trecut multi pe la noi(apa trece pietrele raman) şi pot confirma printre care şi un player cu care am câştigat evente,va intrebati cine e ăla nu ? Este Kepe (daca mint eu sa recunoasca el),şi ce credeti a favorizat ? Nu ,din contra ,am fost banati pe capete pentru motive intemeiate pentru ca da ,suntem niste playeri şi exageram. în concluzie nu ne-am format pe LF ,suntem o breasla unita de pe RO de aceea suntem cunoscuti pe pvm-uri ca BlackTerror sau AllStars dar la ce multi suntem ,multi zic ca ne-am unit cu X şi Y insa doar un membru BlackTerror poate spune ce inseamna o conferinta BT :))) (50+)sa numai zic sutele de iteme site date pe LF prin evente şi concursuri date din cantat pe skype. în concluzia astia suntem ,media de vârsta fiind 19 (atentie ce inseamna medie) jucam impreuna de pe RO 70% restu de pe LF şi ce pot sa zic ,nu ne-am considerat nr 1 niciodata insa am demonstrat ca putem inchide guri la bresle ce se credeau nr 1 pe Romania(FuckLogic,SexIepuresc) Nu vreau sa fiu egoist şi sa zic ca BT e nr 1 RO insa consider ca ne clasam top 3 atat PVM cat şi PVP. (Mai ales PVM ,AllStars & BlackTerror :ymparty: )
Intr-adevar, am fost si eu un membru al acestei bresle in trecut. Pot spune ca impresia pe care acesti baieti mi-au lasat-o a fost una cu mult peste foarte buna. Unitatea lor este destul de rar intalnita in randul breslelor pe Metin2, lucru ce merita apreciat pe deplin. Voi, cei din afara de multe ori exagerati. Va grabiti si trageti concluzii fara sa priviti situatia din ansamblu si astfel, apar tot felul de zvonuri gen "staff-ul favorizeaza BT" ; "BT-ul este favorizat"...etc. Atat eu (fost membru al acestei bresle) cat si colegii mei, niciodata nu am savarsit si nu vom savarsii niciodata vreun act de favorizare. Mai mult de atat, multi dintre membrii acestei bresle au fost banati permanent chiar de mine. Dupa cum bine stiti, LF-ul sta in picioare cu 300 jucatori ONLINE de mai bine de 2 ani de zile, lucru care nu cred ca il poate face chiar orice owner. Nu o sa incep sa dau exemple de owneri care isi deschid server cu scopul de a strange cativa bani pentu un telefon, pc, masina..etc. iar apoi inchid serverul urmand sa-l deschida iar cand raman fara bani, evident cu rr la conturi. Cei care ati jucat si alte servere, stiti foarte bine despre ce vorbesc. Va rog sa nu mai aruncati cu pietre in Blue sau in staff doar din motive banale. Blue a tinut si tine serverul ONLINE de 2 ani fara absolut nici un restart la conturi. Doar acest fapt ar trebui sa va dea de gandit inainte sa aruncati cu noroi. Imi cer scuze ca am deviat de la subiect dar voiam demult sa pun in evidenta aceasta problema si nu am avut ocazia pana acum. In incheiere, vreau sa-i urez succes lui Dici si intregii bresle BlackTerror pe mai departe.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Noi 02, 2017 1:07 pm

Zeno scrie:
Alin scrie:farmeri mi se rupe de voi sunteti slabi nu vorbiti de pvm-uri ca în 2 sapt iesiti de pe ro
D-aia luati bataie zilnic :)))
se pare ca esti redus mintal cand veniti 5-6 si pierdeti imediat rupeti chatul breslei savenit cateiilor calmati-va
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Noi 02, 2017 2:47 pm

Zeno scrie:
Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
Macar noi nu mintim în legatura cu vârsta noastra fata de tine pup .
Am minţit eu în legătură cu vârsta mea? :))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 3:51 pm

Jawwad scrie:
Zeno scrie:
Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
Macar noi nu mintim în legatura cu vârsta noastra fata de tine pup .
Am minţit eu în legătură cu vârsta mea? :))
Nu am chef sa caut prin topic-uri.
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 3:51 pm

Alin scrie:farmeri mi se rupe de voi sunteti slabi nu vorbiti de pvm-uri ca în 2 sapt iesiti de pe ro
Vorbeste baiatul care duce 2 skiluri :)))
Avatar utilizator
Laila
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Joi Mar 24, 2016 9:18 pm

Joi Noi 02, 2017 4:06 pm

Cine sloboz e Paipăr asta de va pupa-n cur atât de mult , aveți admiratoare și nu știu eu ?
Ultima oară modificat Joi Noi 02, 2017 4:07 pm de către Laila, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Noi 02, 2017 4:07 pm

Alin scrie:
Zeno scrie:
Alin scrie:farmeri mi se rupe de voi sunteti slabi nu vorbiti de pvm-uri ca în 2 sapt iesiti de pe ro
D-aia luati bataie zilnic :)))
se pare ca esti redus mintal cand veniti 5-6 şi pierdeti imediat rupeti chatul breslei savenit cateiilor calmati-va
Si ce ai vrea sa facem, sa va lasam sa va dati titani ca ne bateti 30v6? Ne strangem de fiecare data ca sa va inchidem gura. Stiti doar sa latrati aiurea. Sa criticati fara sa cunoasteti. Sa aruncati cu noroi in momentul in care pierdeti sau nu va convine ceva. Niciodata nu o sa recunoasteti ca sunteti slabi, normal. Mereu o sa va gasiti scuze. Momentan am distrus toate breslele care tindeau sa ne faca concurenta. Voi? Ce faceti? Dati war de puncte si tipati pe chat ca sunteti NR1?
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 4:29 pm

Laila scrie:Cine sloboz e Paipăr asta de va pupa-n cur atât de mult , aveți admiratoare și nu știu eu ?
e hartie
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Noi 02, 2017 4:56 pm

Laila scrie:Cine sloboz e Paipăr asta de va pupa-n cur atât de mult , aveți admiratoare și nu știu eu ?
Tu cine esti ma anonima ?=))))))))))0
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Joi Noi 02, 2017 4:59 pm

BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Noi 02, 2017 5:00 pm

Khalesia scrie:BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Eh ..... Daca erau oameni ...eram si eu
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Joi Noi 02, 2017 5:01 pm

Paipher scrie:
Khalesia scrie:BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Eh ..... Daca erau oameni ...eram şi eu
unii nu prea știu ce i aia omenie. nu trebuie să te pui la mintea tuturor că sincer, n are rost..
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Noi 02, 2017 5:04 pm

Khalesia scrie:
Paipher scrie:
Khalesia scrie:BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Eh ..... Daca erau oameni ...eram şi eu
unii nu prea știu ce i aia omenie. nu trebuie să te pui la mintea tuturor că sincer, n are rost..
Ma distrez cum pot ,hai pe joc :>
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Joi Noi 02, 2017 5:48 pm

Paipher scrie:
Khalesia scrie:
Paipher scrie:
Khalesia scrie:BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Eh ..... Daca erau oameni ...eram şi eu
unii nu prea știu ce i aia omenie. nu trebuie să te pui la mintea tuturor că sincer, n are rost..
Ma distrez cum pot ,hai pe joc :>
plecată..;(
Imagine
Închis